Додаткові можливості пошуку

Підказки бета-версії Яндекс.Браузера допоможуть сформулювати пошуковий запит. А якщо ви виділите на сторінці будь-якого сайту слово або словосполучення, браузер покаже для них довідку (швидку відповідь) прямо в контекстному меню.

  1. Пошукові підказки
  2. Пошук на сторінці

Пошукові підказки

Пошукові підказки – це варіанти найпопулярніших запитів, які починаються на ті ж символи, що й ваш запит.

Список підказок з’являється під пошуковим рядком та оновлюється в міру набирання нових символів у пошуковому рядку. Якщо ви побачили підказку, яка відповідає вашому запиту, ви можете вибрати її зі списку за допомогою миші або клавіш Угору чи Вниз. Для переходу до результатів пошуку натисніть клавішу Enter.

Ви можете уточнити запит, доповнивши текст вибраної підказки.

Бета-версія Яндекс.Браузера вміє давати відповіді на поширені запити прямо в пошукових підказках. Наприклад, ви можете дізнатися глибину Байкала або висоту Евереста, не переходячи до результатів пошуку. Також ви можете ввести в Розумний рядок номер телефону, за яким вам подзвонили. Якщо цей номер використовується для реклами й на нього в Інтернеті було достатньо відгуків, ви побачите попередження в підказках.

Пошук на сторінці

Щоб розпочати пошук на сторінці, використовуйте один зі способів:

За замовчуванням пошук на сторінці в бета-версії Яндекс.Браузера знаходить будь-які граматичні форми шуканого слова. Наприклад, якщо ви введете в рядок пошуку слово «вчитель», браузер також покаже слова «вчителювання», «учителька» тощо.

Якщо вам потрібні тільки конкретні граматичні форми слова, без урахування споріднених форм, увімкніть у діалозі пошуку опцію Точний збіг.

Примітка. Браузер уміє автоматично перемикати розкладку пошукового запиту. Якщо він цього не зробив, натисніть  → Налаштування → Інструменти → Пошук на сторінці та перевірте, чи ввімкнено опцію Якщо нічого не знайшлося, шукати набраний запит в іншій розкладці.