Бета браузера
Рекомендації у браузері

Статус з'єднання

У правій частині Розумного рядка відображаються значки, які вказують на статус з'єднання і дозволяють оцінити рівень його безпеки.

Значки статусу з'єднання

Увага! Як правило, значок статусу з'єднання розташований правіше від усіх інших і виділяється підкладкою контрастного кольору. Однак він може бути зміщений ліворуч при увімкненні захисту Wi-Fi або при увімкненні режиму Турбо на HTTP-сайтах.
Значок Опис
Використовується протокол HTTP.
Використовується протокол HTTPS, який забезпечує безпечне передавання даних завдяки шифруванню, і у сайту є чинний SSL-сертифікат розширеної перевірки (EV). При такому з'єднанні зеленим кольором виділяється назва домену.
Використовується протокол HTTPS, але сертифікат сайту менш безпечний, ніж EV.
Використовується протокол HTTPS, і у сайту є чинний EV-сертифікат, але на сторінку завантажено небезпечні елементи.
Немає впевненості в безпечному передаванні даних. Такий значок може з'являтися, якщо форма на сторінці надсилає дані за протоколом HTTP без шифрування, або Яндексу не відомий видавець локально встановленого сертифіката, або на сторінці, що завантажується за HTTPS, зображення завантажуються за небезпечним протоколом.
, На сторінці є небезпечні елементи або реклама, заблокована Антишоком.
Сторінка може бути небезпечною для вашого комп'ютера. Наприклад, на неї за протоколом HTTP завантажуються скрипти з небезпечного джерела.

Отримання докладної інформації про безпеку з'єднання

Щоб отримати докладу інформацію про статус з'єднання (наприклад, про сертифікат сайту, використовуваний протокол шифрування або заблокований небезпечний вміст):

  1. Відкрийте сторінку сайту.
  2. У правій частині Розумного рядка натисніть на значок панелі Protect.
  3. Натисніть на посилання Докладніше у вікні, що відкрилося, у блоці, де відображається статус з'єднання.

показники безпеки сайтів
значки у заголовку сторінки
замок у заголовку сторінки
сертифікат не довірений
сертифікат закінчився