Плагіни

Що таке плагін?

Плагін (модуль) — це програмний блок, який вбудовується у Яндекс.Браузер і розширює його можливості. На відміну від доповнень плагін, як правило, не має інтерфейсу. Плагіни використовуються для програвання відео та аудіо в браузері, перегляду PDF-документів, поліпшення роботи веб-служб, які організовують спільну роботу в інтернеті тощо.

Встановлення плагіна

Зазвичай потреба у встановленні плагінів виникає, коли ви відвідуєте сайт, на якому є специфічний вміст (наприклад, відео). Для коректного відображення цього вмісту потрібно встановити той чи інший плагін.

Яндекс.Браузер повідомить про те, що необхідно встановити відповідний плагін, і запропонує вам це зробити: ви побачите сповіщення у верхній частині сторінки. Вам потрібно буде завантажити останню версію плагіна з сайту розробника і встановити її.

Як вимкнути плагін?

  1. Наберіть у Розумному рядку адресу browser://plugins
  2. Відкриється сторінка Модулі, на якій подано всі встановлені плагіни. Щоб вимкнути плагін, натисніть на посилання Вимкнути під його назвою.

Оновити застарілі модулі

Плагіни автоматично не оновлюються і можуть застарівати. Яндекс.Браузер виявляє застарілі плагіни: якщо плагін застарів, ви побачите повідомлення про це під адресним рядком:

  • Щоб встановити останню версію плагіна, виберіть Оновити модуль ...
  • Якщо ви хочете виконати необхідну дію без оновлення плагіна, натисніть на Запустити тільки цього разу. У цьому випадку повідомлення про блокування плагіна з'явиться і під час наступного запуску Яндекс.Браузера.