Закладки та відкриті вкладки

Відкриті вкладки на різних пристроях

Після синхронізації пристроїв із акаунтом на Яндексі вам доступний перегляд вкладок, відкритих на іншому комп'ютері, планшеті, смартфоні. Ця можливість корисна в таких ситуаціях:

  • Якщо у вас є два комп'ютери — домашній і робочий. На робочому комп'ютері ви переглядали сайт і не закрили вкладку. Дома вам потрібно відкрити його і продовжити роботу.
  • Якщо у вас є мобільний пристрій і комп'ютер. На смартфоні або планшеті ви знайшли цікавий сайт і хочете подивитися його на великому екрані.
Для цього повинно бути виконано вимоги:
  1. На всіх пристроях (комп'ютер, смартфон, планшет) повинно бути встановленоЯндекс.Браузер.
  2. На всіх пристроях має бути увімкнено синхронізацію.
  3. Під час синхронізації на пристроях повинен використовуватися один і той же акаунт на Яндексі.
Щоб переглянути у класичному Яндекс.Браузері вкладки, відкриті на інших пристроях:
  1. Натисніть на   → Налаштування.
  2. Перейдіть на вкладку Інші пристрої.

Закладки на різних пристроях

Після увімкнення синхронізації у браузері відображаються закладки з усіх синхронізованих пристроїв (комп'ютера, планшета, смартфона). Закладки із пристроїв одного типу об'єднуються в загальний список. Наприклад, якщо синхронізацію увімкнено на двох комп'ютерах і смартфоні, то в закладках на смартфоні ви побачите розділ Комп'ютер, і в ньому буде об'єднано закладки із двох комп'ютерів.

  • Якщо ви додали або видалили закладки на одному пристрої, ці зміни буде відображено на інших пристроях у мережі.
  • Якщо ви створили на різних пристроях закладки для однієї й тієї ж сторінки, то зберігається та закладка, яку раніше за інші було синхронізовано із сервером.