Пошукові підказки і довідкова інформація у швидких відповідях

Класичний Яндекс.Браузер допомагає сформулювати пошукові запити за допомогою підказок і відповідає в них на поширені запити. Також браузер уміє показувати довідкову інформацію щодо виділеного в тексті слова чи словосполучення просто в контекстному меню.

Пошукові підказки

Пошукові підказки — це варіанти найпопулярніших запитів, які починаються на ті ж символи, що і ваш запит.

Список підказок з'являється під пошуковим рядком та оновлюється у міру набирання нових символів у пошуковому рядку. Якщо ви побачили підказку, яка відповідає вашому запиту, ви можете вибрати її зі списку за допомогою миші або клавіш Угору чи Вниз. Для переходу до результатів пошуку натисніть на клавішу Enter.

За потреби ви можете уточнити запит, доповнивши текст вибраної підказки.

Класичний Яндекс.Браузер уміє відповідати на типові запитання просто у пошукових підказках. Наприклад, ви можете дізнатися глибину Байкалу або висоту Евересту, не переходячи до результатів пошуку.

Швидкі відповіді

Швидкі відповіді — це довідкова інформація Яндекса, доступна з контекстного меню. Виділіть на веб-сторінці будь-якого сайту слово або словосполучення, за яким хочете отримати додаткову інформацію, і натисніть на кнопку  праворуч від виділення. Залежно від того, що було виділено, у контекстному меню ви зможете побачити коротку довідку з Вікіпедії за вибраним поняттям, посилання на сайт, фото, відео або карту.

Якщо ви виділили поняття, контекстне меню міститиме коротку довідку про нього з посиланням на Вікіпедію.

Вимкнення швидких відповідей

За замовчуванням швидкі відповіді увімкнено. Якщо ви хочете їх вимкнути:

  1. Натисніть на   → Налаштування.
  2. У нижній частині сторінки Налаштування натисніть на кнопку Показати додаткові налаштування.
  3. У блоці Контекстне меню вимкніть опцію Показувати швидкі відповіді Яндекса.