Використання вібрації

Примітка. Налаштування доступне лише для пристроїв, які підтримують режим вібрації.

У розробників мобільних сайтів є змога вмикати вібрацію на смартфоні без вашої згоди через Vibration API. Цей інтерфейс було розроблено для випадків, у яких потрібен тактильний зворотний зв’язок. Він може використовуватися у веб-іграх (під час пострілів чи у перегонах) або для дублювання звукових сигналів користувачам, які мають проблеми зі слухом.

Шахрайські сайти навчилися використовувати вібрацію, щоб утримувати увагу користувача та залякувати його з метою вимагання. Тому в мобільному Яндекс.Браузері Vibration API за замовчуванням вимкнено.

Примітка. Це налаштування не впливає на вібрацію під час отримання сповіщень із сайтів. Для надсилання таких сповіщень використовується інший інтерфейс – Web Notifications API. У мобільному Яндекс.Браузері вібрація під час отримання сповіщень вимкнена постійно.
Дозволити сайтам використовувати вібрацію
  1. Натисніть значок у браузері (якщо значка немає, натисніть кнопку меню на корпусі смартфона).
  2. Натисніть Налаштування.
  3. У розділі Додатково натисніть Можливості сайтів.
  4. Увімкніть опцію Дозволити сайтам використовувати вібрацію.

Якщо ви не знайшли потрібну вам інформацію в Довідці або під час роботи Яндекс.Браузера виникає проблема, опишіть усі свої дії покроково. За можливості зробіть скриншот. Це допоможе фахівцям служби підтримки швидше розібратись у ситуації.

Примітка. Про проблеми в роботі Яндекс.Браузера на комп'ютері пишіть нам через окрему форму зворотного зв'язку.