Protect: Антишок

Антишок — це технологія Яндекс.Браузера, яка блокує банерну рекламу з неприємними зображеннями, порнографією або рекламою сайтів, де можуть пропонуватися шахрайські послуги.

Чим може бути небезпечна така реклама

  • Крадіжка паролів або грошей. Спливаючі вікна можуть видавати себе за сповіщення із соціальних мереж, пропозиції оновлення програми, повідомлення від антивірусів про зараження. Натиснувши на них, ви можете передати зловмисникам свої паролі або втратити гроші.
  • Платні послуги. Банери можуть містити шахрайські повідомлення (наприклад, про виграш призу, схуднення, пророкування тощо). Натиснення на них призводить до списання коштів із рахунку мобільного телефона.
  • Шок. Банери можуть містити порнографічні зображення, анімацію з трагедіями й катастрофами, зображення травм, хвороб, інтимних частин тіла тощо.
  • Шахрайство. Банери з обіцянками високого заробітку без зазначення його способу можуть привести вас на сайти шахраїв або фінансових пірамід.
  • Нав'язливість. Коли ви відкриваєте нову сторінку і натискаєте на будь-яку її частину, може з'явитися нове вікно з рекламою, яке не пов'язано із сайтом. Деякі спливаючі вікна при закритті відкривають додаткові вікна з рекламою.

Вимкнути Антишок

За замовчуванням Антишок увімкнено. Щоб вимкнути Антишок:

  1. Натисніть на значок (якщо значка немає, натисніть на кнопку меню на корпусі смартфона).
  2. Виберіть пункт Налаштування.
  3. Перейдіть у розділ Блокування небезпечної реклами.
  4. Встановіть перемикач у положення Вимкнено.