Protect: збереження паролів

Коли ви вперше вводите пароль на сайті, мобільний Яндекс.Браузер пропонує вам зберегти його. Під час наступного відвідування сайту збережений пароль буде підставлено автоматично.

  1. Автоматичне збереження пароля
  2. Генератор паролів
  3. Автоматична підстановка пароля
  4. Перехід між логінами

Автоматичне збереження пароля

Увага. Щоб захистити дані, на всіх сайтах використовуйте складні паролі, але такі, що легко запам’ятовуються.

За замовчуванням браузер запам’ятовує пароль, який ви вводите на сайті. Якщо вас це не влаштовує, вимкніть опцію Зберегти пароль в браузері, що спливає над віртуальною клавіатурою в момент введення пароля.

Якщо ви раніше створили майстер-пароль, вам потрібно буде ввести його. Майстер-пароль використовується в алгоритмі шифрування і забезпечує вищий рівень захисту, оскільки зберігається лише у вашій пам’яті.

Генератор паролів

Автоматично створений пароль важко зламати. Запам’ятовувати його не потрібно — менеджер буде підставляти пароль у форму автоматично, а при бажанні ви завжди зможете його переглянути. Щоб захистити паролі в магазині, використовуйте майстер-пароль.

Щоб згенерувати пароль:

  1. Встановіть курсор у поле введення пароля.
  2. Над віртуальною клавіатурою натисніть згенерований пароль.
Примітка. Генератор пароля з'являється автоматично, якщо браузер розпізнав форму реєстрації або зміни пароля.

Створений пароль буде додано до сховища.

Автоматична підстановка пароля

Введіть логін. По мірі введення логіна над віртуальною клавіатурою з’являться назви логінів, під якими ви авторизувалися на цьому сайті. Виберіть один із них, після чого логін і пароль будуть підставлені у поля форми авторизації.

Якщо майстер-пароль вже створено, після вибору або введення логіна вам потрібно буде його ввести. Це потрібно для того, щоб браузер зміг розшифрувати пароль від сайту і підставити його у форму.

Перехід між логінами

Щоб увійти на сайт під іншим іменем, встановіть курсор у поле введення логіна. У браузері над віртуальною клавіатурою відобразиться список логінів, які ви використовували на різних сайтах. Виберіть серед них потрібний.