Режим Турбо

Турбо — це режим, який вмикається у разі повільного з'єднання з інтернетом у браузері. Він прискорює завантаження сторінок та економить трафік. Вміст сторінки, включаючи відео, стискається на серверах Яндекса і потім передається у браузер.

При увімкненні режиму Турбо у правій частині Розумного рядка з'являється значок Турбо .

Обмеження. До сторінок, які захищено протоколом HTTPS, режим Турбо не застосовується: вони не проходять через сервери Яндекса, а одразу відображаються у браузері.

Для увімкнення та вимкнення Турбо введено два пороги:

  • Режим Турбо вмикається, коли швидкість з'єднання падає нижче 128 Кбіт/с, і залишається увімкненим до моменту, коли швидкість, що зростає, перевищить 512 Кбіт/с.
  • У разі швидкості з'єднання вище 512 Кбіт/с режим Турбо автоматично вимикається (і значок у Розумному рядку зникає). Вимкненим режим Турбо залишиться, поки швидкість не впаде нижче 128 Кбіт/с.

    Обмеження. Пороги швидкості, за яких вмикається і вимикається Турбо, налаштувати не можна.
Вимкнути стиснення відео

За замовчуванням при увімкненому режимі Турбо браузер стискає відео. Програвання стислого відео починається при натисненні на заглушку. Стиснення відео економить додатково до 70 % трафіку, але якість відео погіршується. Щоб переглянути відео без втрати якості, вимкніть стиснення відео для вкладки або повністю.

Вимкнути стиснення відео:

  1. Натисніть на   → Налаштування.
  2. Натисніть на рядок Режим Турбо.
  3. Вимкніть опцію Стиснення відео.
Вимкнути режим Турбо
  1. Натисніть на   → Налаштування.
  2. Натисніть на рядок Режим Турбо.
  3. Встановіть перемикач у положення Вимкнено.