Мобільний браузер (планшет Android)

Режим Турбо

У разі повільного з'єднання з інтернетом вмикається режим Турбо (реалізовано на базі технології Opera Turbo компанії Opera Software). Він допомагає прискорити завантаження сторінок і зекономити трафік. Сторінки завантажуються швидше через скорочення обсягу даних: вміст сторінки стискається на серверах Яндекса і потім передається у браузер.

У разі увімкнення режиму Турбо у правій частині Розумного рядка з'являється значок Турбо .

Обмеження. До сторінок, які захищено протоколом HTTPS, режим Турбо не застосовується: вони не проходять через сервери Яндекса, а одразу відображаються у браузері.

Для плавного увімкнення та вимкнення Турбо введено два пороги:

  • Якщо швидкість з'єднання стає нижчою 128 Кбіт/с, Турбо автоматично вмикається. У разі збільшення швидкості він залишається увімкненим до моменту, коли швидкість перевищить 512 Кбіт/с.
  • Якщо швидкість з'єднання стає вищою 512 Кбіт/с, Турбо автоматично вимикається і значок зникає. Якщо після цього швидкість з'єднання стає нижчою 512 Кбіт/с, Турбо залишиться вимкненим доти, доки не буде подолано поріг у 128 Кбіт/с.

    Обмеження.  Пороги швидкості, за яких вмикається і вимикається Турбо, налаштувати не можна.

Вимкнути стиснення відео

За замовчуванням при увімкненому режимі Турбо браузер стискає відео. Програвання стислого відео починається при натисненні на заглушку. Стиснення відео економить додатково до 70 % трафіку, але якість відео погіршується. Щоб переглянути відео без втрати якості, вимкніть стиснення відео для вкладки або повністю.

Вимкнути стиснення відео:

  1. Натисніть на значок  Налаштування.
  2. Натисніть на рядок Режим Турбо.
  3. Вимкніть опцію Стиснення відео.
Вимкнути режим Турбо
  1. Натисніть на значок  Налаштування.
  2. Натисніть на рядок Режим Турбо.
  3. Встановіть перемикач у положення Вимкнено.