Використання вібрації

Примітка. Налаштування доступне лише для пристроїв, які підтримують режим вібрації.

У розробників мобільних сайтів є можливість активувати вібрацію на планшеті без вашої згоди через Vibration API. Цей інтерфейс було розроблено для випадків, у яких потрібен тактильний зворотний зв’язок. Він може використовуватися у веб-іграх (під час пострілів чи у перегонах) або для дублювання звукових сигналів користувачам, які мають проблеми зі слухом.

Шахрайські сайти навчилися використовувати вібрацію, щоб утримувати увагу користувача та залякувати його з метою вимагання. Тому в мобільному Яндекс.Браузері Vibration API за замовчуванням вимкнено.

Примітка. Це налаштування не впливає на вібрацію під час отримання сповіщень із сайтів. Для надсилання таких сповіщень використовується інший інтерфейс – Web Notifications API. У мобільному Яндекс.Браузері вібрація під час отримання сповіщень вимкнена постійно.
Дозволити сайтам використовувати вібрацію
  1. Натисніть  → Налаштування.
  2. У блоці Додатково натисніть Можливості сайтів.
  3. Увімкніть опцію Дозволити сайтам використовувати вібрацію.

Якщо ви не знайшли потрібну вам інформацію Допомоги або під час роботи Яндекс.Браузера виникає проблема, опишіть усі свої дії покроково. За можливості зробіть скриншот. Це допоможе фахівцям служби підтримки швидше розібратись у ситуації.