Попередження про платні підписки

Підписатися на платну послугу для свого телефона дуже просто: достатньо натиснути кнопку на сторінці сайту. У межах комплексної системи захисту Protect мобільний Яндекс.Браузер попереджає вас про платні підписки, щоб ви погоджувалися на них лише тоді, коли вам це дійсно потрібно.

  1. Що таке платні підписки
  2. Попередження про платні підписки

Що таке платні підписки

Платні підписки – один зі способів оплати інтернет-послуг. За допомогою платної підписки ви можете, наприклад, підключити послугу автовідповідача на мобільному телефоні або підписатися на прогноз погоди, що надсилається щотижня в SMS. Щоб оформити підписку, достатньо перейти на сторінку оператора й підтвердити згоду натисненням на кнопку. Деякі контент-провайдери зловживають простотою підписок і непомітно підключають непотрібні користувачам платні послуги.

Хоча сторінки платної підписки розміщуються на сайтах мобільних операторів, їх зміст визначається сторонніми контент-провайдерами. Деякі з провайдерів роблять усе, щоб інформацію про підключення платної послуги було важко помітити: наприклад, на кнопці підписки може бути написано Play або Увійти, а повідомлення про те, що послуга платна, може бути надруковано дрібним шрифтом або приховано за межами екрана. У результаті вам достатньо один раз натиснути на кнопку на спеціальному сайті, і з вашого мобільного рахунка почнуть щодня списуватися гроші.

Попередження про платні підписки

Якщо ви потрапите на сторінку мобільного оператора з платною підпискою, Яндекс.Браузер попередить вас про це – з’явиться повідомлення у вікні браузера й значок у Розумному рядку. Натискайте кнопку Перейти до оплати лише в тому разі, якщо ви плануєте оплачувати підписку.

Якщо ви не знайшли потрібну вам інформацію Допомоги або під час роботи Яндекс.Браузера виникає проблема, опишіть усі свої дії покроково. За можливості зробіть скриншот. Це допоможе фахівцям служби підтримки швидше розібратись у ситуації.