Protect: збереження паролів

Коли ви вперше вводите пароль на сайті, мобільний Яндекс.Браузер пропонує вам зберегти його. Під час наступного відвідування сайту збережений пароль буде підставлено автоматично.

  1. Автоматичне збереження пароля
  2. Генератор паролів
  3. Автоматична підстановка пароля
  4. Перехід між логінами

Автоматичне збереження пароля

Увага. Щоб захистити дані, на всіх сайтах використовуйте складні паролі, але такі, що легко запам’ятовуються.

За замовчуванням браузер запам’ятовує пароль, який ви вводите на сайті. Якщо вас це не влаштовує, вимкніть опцію Зберегти пароль в браузері, що спливає над віртуальною клавіатурою в момент введення пароля.

Якщо ви раніше створили майстер-пароль, введіть його. Майстер-пароль використовується в алгоритмі шифрування та надійно захищає сховище паролів, оскільки пам’ятаєте його тільки ви.

Генератор паролів

Автоматично створений пароль важко зламати, тому що він є випадковим набором букв, цифр і розділових знаків. Запам’ятовувати такий пароль не потрібно – менеджер підставлятиме його у форму автоматично, а за бажання ви завжди зможете переглянути цей пароль. Щоб захистити паролі в магазині, використовуйте майстер-пароль.

Щоб згенерувати пароль:

  1. Встановіть курсор у поле введення пароля.
  2. Над віртуальною клавіатурою натисніть згенерований пароль (він з’являється автоматично, щойно браузер розпізнав форму реєстрації або зміни пароля).

Створений пароль буде додано до сховища.

Автоматична підстановка пароля

Введіть логін. У міру введення логіна над віртуальною клавіатурою з’являться назви логінів, під якими ви авторизувалися на цьому сайті. Виберіть один із них, після чого логін і пароль будуть підставлені у поля форми авторизації.

Якщо майстер-пароль вже створено, після вибору або введення логіна вам потрібно буде його ввести. Це потрібно для того, щоб браузер зміг розшифрувати пароль від сайту і підставити його у форму.

Перехід між логінами

Щоб увійти на сайт під іншим іменем, встановіть курсор у поле введення логіна. У браузері над віртуальною клавіатурою відобразиться список логінів, які ви використовували на різних сайтах. Виберіть серед них потрібний.

Якщо ви не знайшли потрібну вам інформацію Допомоги або під час роботи Яндекс.Браузера виникає проблема, опишіть усі свої дії покроково. За можливості зробіть скриншот. Це допоможе фахівцям служби підтримки швидше розібратись у ситуації.