Protect: збереження паролів

Коли ви вперше вводите пароль на сайті, мобільний Яндекс.Браузер пропонує вам зберегти його. Під час наступного відвідування сайту збережений пароль буде підставлено автоматично.

  1. Автоматичне збереження пароля
  2. Автоматична підстановка пароля
  3. Перехід між логінами

Автоматичне збереження пароля

Увага. Щоб захистити дані, на всіх сайтах використовуйте складні паролі, але такі, що легко запам’ятовуються.

За замовчуванням браузер запам’ятовує введені паролі. Якщо не потрібно зберігати пароль від конкретного сайту, вимкніть опцію Зберегти пароль у браузері, що з’являється над віртуальною клавіатурою під час введення пароля.

Якщо раніше було створено майстер-пароль, під час збереження пароля від сайту потрібно буде ввести його. Майстер-пароль використовується в алгоритмі шифрування і забезпечує вищий рівень захисту, оскільки зберігається лише у вашій пам’яті.

Автоматична підстановка пароля

Введіть логін. По мірі введення логіна над віртуальною клавіатурою з’являться назви логінів, під якими ви авторизувалися на цьому сайті. Виберіть один із них, після чого логін і пароль будуть підставлені у поля форми авторизації.

Якщо майстер-пароль вже створено, після вибору або введення логіна вам потрібно буде його ввести. Це потрібно для того, щоб браузер зміг розшифрувати пароль від сайту і підставити його у форму.

Перехід між логінами

Щоб увійти на сайт під іншим іменем, встановіть курсор у поле введення логіна. У браузері над віртуальною клавіатурою відобразиться список логінів, які ви використовували на різних сайтах. Виберіть серед них потрібний.