Protect: менеджер паролів

Увага. Ця функція доступна не для всіх користувачів, оскільки знаходиться у процесі розробки.

Багато паролів запам’ятати важко, тому користувачі вводять одні й ті самі паролі на різних сайтах, зберігають їх у файлі на комп’ютері або просто записують, що незручно й небезпечно. Вирішити проблему допомагають спеціальні менеджери паролів, які зберігають дані аутентифікації в надійно захищеному місці й автоматично підставляють їх у форми на сайтах.

Примітка. Додаткова перевага менеджера паролів – захист від фішингу. На відміну від людини, програма не сприймає візуальні імітації й тому не підставить логін і пароль у форму авторизації на фішинговому сайті.

У мобільний Яндекс.Браузер вбудовано власний менеджер паролів . З його допомогою можна легко переглядати, видаляти та змінювати логіни та паролі для сайтів. Синхронізація дає можливість розмістити сховище паролів на захищених серверах Яндекса і забезпечує доступ до нього з усіх ваших пристроїв.

Браузер зашифровує паролі, використовуючи як ключ майстер-пароль, який знаєте лише ви. Щоб відновити паролі, якщо ви їх забудете, створіть запасний ключ шифрування.

Менеджер паролів мобільного Яндекс. Браузера дає вам змогу легко переглядати, змінювати або видаляти свої паролі.

Детальніше про функції Менеджера паролів: