Нове в Браузері

Бічна панель

Бічна панель дає можливість запустити Алісу, керувати відтворенням музики, зберегти замітки про важливе, надає швидкий доступ до пошуку на сторінці, історії, закладок, сповіщень і сервісів Яндекса.

Зовнішній вигляд

Ви можете легко перефарбувати інтерфейс браузера в різні кольори, вибрати форму вкладок (прямокутні, скруглені, трапецієподібні) та їх положення (згори, знизу).

Винос відео

В Інтернеті можна одночасно дивитися фільми та займатися іншими справами – наприклад, читати біографії акторів або перевіряти пошту. У багатьох браузерах для цього доводиться перемикатися між вкладками. У Яндекс.Браузері все простіше – він відкриває відео в окремому вікні поверх решти вікон. Можна використати гарячі клавіші для перемотки й паузи та налаштовувати швидкість відтворення відео.

Менеджер платіжних карток

Щоб не вводити вручну платіжні дані під час кожного онлайн-платежу, ви можете зберігати дані картки в браузері або на сервері Яндекса в зашифрованому вигляді. Менеджер паролів і карток дасть вам змогу легко додавати, змінювати та видаляти дані карток.

Налаштування

Ми згрупували налаштування так, щоб було простіше знайти їх за значенням. А зміст ліворуч допоможе швидко перейти до обраної категорії налаштувань.

Папки на Табло

На Табло можна додати більше сайтів за допомогою папок. Для цього достатньо перетягнути один сайт поверх іншого або натиснути під Табло посилання Додати.

Колекції

Найвдаліші знахідки хочеться відкласти, щоб вони завжди були під рукою. Браузер дає змогу в один клік зберігати статті, фотографії, відео, фільми, локації – на сервісі Яндекс.Колекції. Особисту колекцію можна зібрати на будь-яку тему – наприклад, «Ідеї для ремонту квартири».