Нове в Браузері

Переклад зображень

Перекладайте текст із зображень будь-якою мовою за допомогою вбудованого перекладача.

Експорт паролів у файл

Ви можете експортувати паролі у файл та імпортувати їх назад у браузер.

Блокування трекерів

Недобросовісні трекери можуть передавати третім особам ваші особисті дані (номер телефону або адресу електронної пошти). Технологія YTP дає вам змогу подивитися, які трекери працюють на сторінці, і заблокувати ті з них, яким ви не довіряєте.

Табло

На Табло відображаються сайти, які ви відвідуєте найчастіше. Набір і послідовність плиток можна налаштувати вручну. Табло відкривається, коли ви натискаєте на Розумний рядок або відкриваєте нову вкладку.

Вебпрограми

Багато сайтів давно замінюють собою повноцінні програми. Використовуйте улюблені сервіси як вебпрограми — додайте їх на бічну панель для швидкого доступу та відкривайте в окремому вікні, а не шукайте потрібну вкладку.

Відгуки на сайтах

Одні сайти корисні, а інші — ні. У браузері будь-який користувач може залишити відгук про сайт, що його він відвідав. Відгуки дають змогу ділитися думкою і допомагають зробити вибір на підставі рекомендацій.

Месенджер

У Месенджері ви можете спілкуватися з друзями, організаціями або Алісою, читати та створювати канали. Повідомлення можна оцінювати за допомогою емодзі або стикера. Доступні текстові й голосові повідомлення з автоматичним розпізнаванням, а також аудіо- та відеовиклики.

Бічна панель

За допомогою бічної панелі можна запустити Алісу, відтворювати музику, зберігати нотатки про важливе. Вона надає швидкий доступ до пошуку на сторінці, в історії, закладках, повідомленнях та сервісах Яндекса.