Protect: Антишок

Антишокдоповнення для Яндекс.Браузера, яке блокує банерну рекламу з неприємними зображеннями, порнографією або рекламою сайтів, де можуть пропонуватися шахрайські послуги. Антишок є частиною комплексної системи захисту Protect.

Чим небезпечна небажана реклама

Антишок — це технологія Яндекс.Браузера, яка блокує банерну рекламу з неприємними зображеннями, порнографією або рекламою сайтів, де можуть пропонуватися шахрайські послуги.

Чим може бути небезпечна така реклама?

 • Крадіжка паролів або грошей. Спливаючі вікна можуть видавати себе за сповіщення із соціальних мереж, пропозиції оновлення програми, повідомлення від антивірусів про зараження. Натиснувши на них, ви можете передати зловмисникам свої паролі або втратити гроші.
 • Платні послуги. Банери можуть містити шахрайські повідомлення (наприклад, про виграш призу, схуднення, пророкування тощо). Натиснення на них призводить до списання коштів із рахунку мобільного телефона.
 • Шок. Банери можуть містити порнографічні зображення, анімацію з трагедіями й катастрофами, зображення травм, хвороб, інтимних частин тіла тощо.
 • Шахрайство. Банери з обіцянками високого заробітку без зазначення його способу можуть привести вас на сайти шахраїв або фінансових пірамід.
 • Нав'язливість. Коли ви відкриваєте нову сторінку і натискаєте на будь-яку її частину, може з'явитися нове вікно з рекламою, яке не пов'язано із сайтом. Деякі спливаючі вікна при закритті відкривають додаткові вікна з рекламою.

Увімкнення та вимкнення Антишоку

 1. У правій частині Розумного рядка натисніть будь-який значок на панелі Protect.
 2. У вікні, що відкрилося, у блоці Загальні налаштування безпеки увімкніть або вимкніть опцію Блокувати рекламу із шокуючими або неприємними зображеннями.

Вимкнення Антишоку на вибраному сайті

Щоб вимкнути Антишок на вибраному сайті, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте сайт, на якому хочете дозволити рекламу.
 2. Виберіть пункт контекстного меню Не використовувати Антишок на цьому сайті.

Дозвіл еротичної реклами

Щоб Антишок не блокував еротичну рекламу, виконайте такі дії:

 1. Натисніть   → Доповнення.
 2. Виберіть групу Безпека.
 3. В описі доповнення Антишок натисніть посилання Докладніше.
 4. Натисніть кнопку Налаштування. Відкриється сторінка з налаштуваннями Антишоку.
 5. Виберіть опцію Не блокувати еротичну рекламу.
  Примітка. Еротичні банери, що поширюють шкідливий код, будуть блокуватися і після увімкнення опції.