Protect: блокування небезпечного контенту

Іноді на безпечних у цілому сторінках можуть бути небезпечні елементи із заражених ресурсів (наприклад, банери, скрипти або врізки). У рамках комплексної системи захисту Protect Яндекс.Браузері блокує такі елементи. Дані про заражені ресурси беруться зі спеціальної бази даних, яка поповнюється як Яндексом, так і нашими партнерами.

  1. Як відбувається блокування
  2. Вимкнення блокування

Як відбувається блокування

Якщо на потрібній вам сторінці є елементи із заражених сайтів, Яндекс.Браузер попередить про них. Якщо ж ви перейдете на сторінку, натиснувши на кнопку Ігнорувати це попередження, браузер відкриє сторінку, заблокувавши небезпечні елементи. У правій частині Розумного рядка з’явиться значок  або .

Ви не зможете завантажити заблокований вміст, оскільки він загрожує безпеці вашого комп'ютера. Через те що браузер завантажує лише безпечні елементи, верстка сторінки може відобразитися не зовсім коректно.

Вимкнення блокування

Увага. Якщо ви хочете вимкнути блокування небезпечного контенту, необхідно повністю вимкнути захист від шкідливих програм і сайтів у браузері. Ми наполегливо рекомендуємо цього не робити.

Щоб вимкнути блокування небезпечного контенту:

  1. Натисніть   → Налаштування.
  2. У верхній частині сторінки перейдіть на вкладку Безпека.
  3. У розділі Захист від шкідливих сайтів і файлів вимкніть опцію Перевіряти безпеку відвідуваних сайтів і завантажуваних файлів.

Щоб повернути блокування небезпечного контенту, використовуйте той самий алгоритм.