Protect: захист паролів

Сьогодні кількість паролів від сайтів є завеликою. Тому користувачі вводять одні й ті самі паролі на різних сайтах, зберігають їх у файлі на комп’ютері або записують на папері – все це незручно і небезпечно. Вирішити проблему допомагають спеціальні менеджери паролів, які зберігають дані аутентифікації в надійно захищеному місці й автоматично підставляють їх у форми на сайтах.

Примітка. Додаткова перевага менеджера паролів – захист від фішингу. На відміну від людей, програми не сприймають візуальні імітації й тому не підставлять логін і пароль у форму авторизації на фішинговому сайті.

У Яндекс.Браузер вбудовано власний менеджер паролів. З його допомогою можна легко переглядати, видаляти та змінювати логіни та паролі для сайтів. Синхронізація дає можливість розмістити сховище паролів на захищених серверах Яндекса і забезпечує доступ до нього з усіх ваших пристроїв.

Браузер зашифровує паролі, використовуючи як ключ майстер-пароль, який знаєте лише ви. Щоб відновити паролі, якщо ви їх забудете, створіть запасний ключ шифрування.