Браузер
Рекомендації у браузері

Панель Protect

Панель Protect інформує вас про поточний статус безпеки і забезпечує зручний доступ до налаштувань безпеки. Вона розміщується у правій частині Розумного рядка і включає один або кілька значків.

Основний значок відображається праворуч від інших на основі контрастного кольору. Натиснувши на цей значок, ви зможете отримати додаткову інформацію про статус безпеки і відрегулювати налаштування безпеки:

Як правило, як основний використовується значок статусу з'єднання. Також на місці основного можуть з'являтися значки, які акцентують увагу на небезпеці, наприклад, значок при відкритті сайту, що поширює шкідливе ПЗ. Під час увімкнення захисту Wi-Fi або під час увімкнення режиму Турбо на HTTP-сайті значок статусу з'єднання зміщується ліворуч.

Інформація про статус безпеки

Щоб отримати інформацію щодо статусу безпеки, натисніть на основний значок панелі Protect. Щоб отримати додаткову інформацію про використовувані сертифікати та методи шифрування або про спеціальні дозволи для сайту, натисніть у вікні, що відкрилося, у блоці, де відображається статус з'єднання, на посилання Докладніше.

Загальні налаштування безпеки

Ви можете задати в панелі Protect загальні налаштування безпеки, які будуть діяти для всіх відвідуваних сайтів доти, поки ви їх не скасуєте.

  1. Натисніть на основний значок на панелі Protect.
  2. У вікні, що відкрилося, у блоці Загальні налаштування безпеки використовуйте одну або кілька можливостей:
Порада. Ви також можете увімкнути або вимкнути режим Турбо і захист Wi-Fi в панелі Protect. Задані вами налаштування діятимуть до перезапуску браузера.