Браузер
Рекомендації у браузері

Protect: блокування небезпечних сторінок

Увага! Яндекс.Браузер здатний уберегти вас від заходу на небезпечний сайт, але він не гарантує абсолютний захист від сучасних комп'ютерних загроз. Для повнішого захисту використовуйте разом із Protect професійні антивірусні продукти.

Навіщо потрібне блокування небезпечних сторінок

Зловмисники поширюють шкідливі програми, які, проникнувши у комп'ютер, заважають його роботі, викрадають, спотворюють або видаляють інформацію. Шкідливе ПЗ може проникнути у комп'ютер через змінний носій інформації або через інтернет. Яндекс.Браузер захищає користувача не лише від тих шкідливих програм, які поширюються в мережі.

Браузер попереджає вас під час відкриття небезпечних сторінок. Адреси таких сторінок зберігаються у спеціальній базі даних, яка поповнюється як Яндексом, так і нашими партнерами.

Як відбувається блокування

Перш ніж відкрити сторінку, браузер перевіряє її на наявність у своїй базі даних небезпечних ресурсів. Виявлені у базі даних сторінки блокуються.

Якщо у сторінки є збережена копія, ви можете перейти на неї, натиснувши на кнопку Безпечна копія. При цьому небезпечні елементи сторінки буде заблоковано.

Ви можете проігнорувати попередження і відвідати сайт із небезпечним вмістом.

Увага! Ми наполегливо рекомендуємо вам не відвідувати сайт із небезпечним вмістом. Шкідливий код може заразити ваш комп'ютер або надати зловмисникам доступ до вашої особистої інформації.

Вимкнення захисту

Увага! Щоб вимкнути блокування небезпечних сторінок, необхідно повністю вимкнути захист від шкідливих сайтів і програм. Ми рекомендуємо вам цього не робити.

Щоб вимкнути захист від шкідливого ПЗ:

  1. Натисніть на значок  Налаштування.

  2. У нижній частині сторінки Налаштування натисніть на кнопку Показати додаткові налаштування.

  3. У блоці Захист особистих даних вимкніть опцію Увімкнути захист від шкідливих сайтів і програм.
  4. Перезапустіть браузер, щоб зміни почали діяти.
захист від вірусів
перевірка сторінок на віруси
блокування небезпечних сторінок
блокування небезпечних сайтів