Браузер
Рекомендації у браузері

Модулі

Що таке модуль?

Модуль (плагін) — це програмний блок, який вбудовується у Яндекс.Браузер і розширює його можливості. На відміну від доповнень, модуль, як правило, не має інтерфейсу. Модулі використовуються для програвання відео й аудіо у браузері, перегляду PDF-документів, поліпшення роботи веб-служб, що організують спільну роботу в інтернеті тощо.

Встановлення модуля

Зазвичай потреба у встановленні модулів виникає, коли ви відвідуєте сайт, який має специфічне наповнення (наприклад, відео). Для коректного відображення цього вмісту потрібно встановити певний модуль.

Яндекс.Браузер повідомить вам про те, що необхідно встановити відповідний модуль, і запропонує вам це зробити: ви побачите сповіщення у верхній частині сторінки. Вам треба буде завантажити останню версію модуля з сайту розробника і встановити її.

Як вимкнути модуль?

  1. Натисніть на значок  Налаштування.
  2. У нижній частині сторінки Налаштування натисніть на кнопку Показати додаткові налаштування.
  3. У блоці Захист особистих даних натисніть на кнопку Налаштування вмісту.
  4. У вікні, що відкрилося, у блоці Модулі, натисніть на посилання Вимкнути окремі модулі...

  5. Відкриється сторінка Модулі, на якій подано усі встановлені модулі. Щоб вимкнути модуль, натисніть на посилання Вимкнути під його назвою.

Як видалити модуль?

Видалити встановлений модуль в інтерфейсі Яндекс.Браузера не можна. Для цього потрібно скористатися стандартними функціями операційної системи. Зайдіть у Панель керуванняПрограми та засоби і видаліть модуль.

Оновити застарілі модулі

Модулі автоматично не оновлюються і можуть застарівати. Яндекс.Браузер визначає застарілі модулі: якщо модуль застарів, ви побачите повідомлення про це під адресним рядком:

  • Щоб встановити останню версію модуля, виберіть Оновити модуль...
  • Якщо ви хочете виконати потрібну дію без оновлення модуля, натисніть на Запустити тільки цього разу. У цьому випадку повідомлення про блокування модуля з'явиться і під час наступного запуску Яндекс.Браузера.
вбудовані модулі
плагіни
модулі, що підключаються
plug-ins
plugin