Класифікація сайтів

У Каталозі використовується кілька типів класифікації сайтів:

Тематична класифікація

Кожному ресурсу, описаному в Каталозі, присвоюється певна тема (наприклад, Авто, або Кіно, або Відеохостинги). Один сайт може стосуватися не більше двох тематичних рубрик, але може бути розміщений у довільній кількості спеціальних уточнювальних рубрик. У деяких уточнювальних рубриках вузькопрофільні сайти можуть ранжуватися вище широкопрофільних.

У блоці Нові сайти в розділах Каталогу ротуються сайти вибраної тематики, додані в Каталог не більше місяця тому.

Регіональна класифікація

У Каталозі в деяких типах сайтів може бути зазначено регіон. Ця додаткова інформація важлива для інформаційних сайтів, присвячених певному регіону, або для сайтів організацій, що мають офіс у цьому регіоні.

Перейшовши за посиланням із назвою потрібного регіону (наприклад, Київ, Харків або Одеса), ви обмежуєте список сайтів вибраним регіоном. Регіональна ознака має сенс, коли вам потрібно знайти сайти компаній, розташованих у конкретному регіоні або пов'язаних із конкретним регіоном (наприклад, «Історія Бердичева», «Телефонний довідник Бердичева», «Доставка піци в Бердичеві», «Інтернет-ресурси Бердичева» тощо).

Дані про регіональну приналежність сайтів також використовуються у пошуковій системі для коректного ранжування сайтів у регіонах.

Типова класифікація

Для зручної навігації в Каталозі виділено такі типи сайтів:

  • Поради — поради та інструкції, як щось зробити.

  • Енциклопедії — фундаментальні довідкові видання та мовні словники.

  • Товари та послуги — сайти із пропозиціями товарів і послуг.

  • Форуми — чати, форуми, конференції.

  • Заходи — виставки, конференції, фестивалі.