Правила індексу цитування

Навіщо це потрібно

Багато хто в інтернеті звик до лічильників відвідування, які вимірюють популярність ресурсу в користувачів. Одна із проблем лічильників — позитивний зворотний зв'язок. Чим вище ресурс у лічильнику, тим більше користувачів його відвідують, і, відповідно, тим вище він у лічильнику піднімається.

Ідея індексу цитування проста — як правило, люди, які створюють свій сайт в інтернеті, з увагою та відповідальністю ставляться до його змісту, а також до змісту того, на що вони посилаються і що таким чином рекомендують своїм відвідувачам.

Правила індексу цитування Яндекса

Індекс цитування Яндекса розраховується для всіх ресурсів, посилання на які Яндекс знайшов в інтернеті, за умови, що підсумкове значення тІЦ для них не менше 10.

Примітка. З часом (зі зростанням інтернету) значення рівня може змінитися.

Принципи підрахунку індексу цитування Яндекса

  1. Усі ресурси є рівноправними. За жодних обставин систему підрахунку не може бути змінено для якогось окремого сайту.

  2. Ми залишаємо за собою право змінити правила індексу цитування Яндекса в будь-який час без додаткового повідомлення.

Ми сприймаємо тІЦ як міру авторитетності сайту, що базується на природних і корисних посиланнях. В алгоритмах розрахунку тІЦ передбачено очищення від неприродних посилань.

Ми залишаємо за собою право обнуляти значення, а також повністю анулювати тІЦ сайту в одному з таких випадків:

  • Сайт не містить оригінального та корисного контенту і створений для маніпуляцій посиланнями на інші сайти (для продажу посилань).
  • Сайт зловживає розміщенням SEO-посилань, призначених насамперед не для користувачів, а для впливу на пошукові системи.
  • Було зафіксовано спроби вплинути на тІЦ сайту за допомогою різних маніпуляцій із посиланнями з інших сайтів.

Примітка.

Якщо тІЦ було анульовано:

  • на інформері Індекс цитування (якщо у браузері встановлено цей Елемент Яндекса) відображається значення «0»;
  • на сторінці перегляду тІЦ (https://yandex.ua/yaca/cy/ch/<адреса сайту>) виводиться повідомлення «Індекс цитування (тІЦ) ресурсу — не визначено».

Ми не коментуємо зазначені вище зміни тІЦ, не повідомляємо про них і не даємо жодних гарантій і строків на відновлення тІЦ.