Правила опису та публікації ресурсів

  1. Каталог Яндекса складається редакторами і є авторським продуктом. Використання будь-яких його частин, включаючи опис ресурсів, можливе лише за умови посилання на джерело (Яндекс).

  2. У Каталозі Яндекса не публікуються ресурси, які порушують вимоги Каталогу до сайтів.

  3. Ресурси розміщуються в Каталозі доти, доки вони підтримуються технічно та інформаційно, не змінюють первинний профіль та не порушують вимоги Каталогу до сайтів.

  4. Щодня сайти, розміщені в Каталозі, перевіряються на «живість» спеціальною програмою-простукувалкою. Якщо більше трьох разів під час звернення до сайту сервер відповідає кодом, відмінним від 200, то сайт знімається з публікації. При цьому з бази сайт відразу не видаляється, і при отриманні програмою нормального відгуку (HTTP-статус 200) автоматично повертається на публікацію.

  5. Якщо антивірусна перевірка Яндекса виявить, що сайт розповсюджує шкідливе ПЗ, його також буде знято з публікації. Сайт повернеться в Каталог автоматично після видалення шкідливого коду із сайту.

  6. Адміністрація Каталогу Яндекса залишає за собою право відмовити в реєстрації, а також право на видалення будь-якого ресурсу.

  7. Адміністрація Каталогу Яндекса також залишає за собою право відмовити у проханні (вимозі) змінити назву або опис ресурсу, а також у проханні (вимозі) не публікувати ресурс.

  8. Опис ресурсів у Каталозі здійснюється з метою створення зручного навігаційного засобу для користувачів інтернету й у загальному випадку може не збігатися з інтересами й очікуваннями авторів сайтів та із запропонованими ними описами своїх сайтів. Основні положення, яких дотримуються редактори при описі сайтів, викладено у вимогах Каталогу до описів сайтів.

  9. Адміністрація Яндекса залишає за собою право не розміщувати ресурси, що не мають версій російською (для сайтів, які публікуються за адресами: https://yandex.ru/yaca, https://yandex.by/yaca, https://yandex.ua/yaca) або українською мовою (для сайтів, які публікуються за адресою: https://yandex.ua/yaca).