Мій сайт переїхав на нову адресу

Змінити адресу сайту в Каталозі можна одним із таких способів:

Швидкий спосіб

Поставити редирект зі старої адреси на нову та повідомити про це службу підтримки.

Рекомендуємо ознайомитися з інструкцією щодо переїзду сайту на новий домен і врахувати можливий вплив переїзду на індексацію сайту. При виборі цього способу редактори змінять адресу сайту в Каталозі, але його тІЦ буде перенесений на нову адресу лише в тому разі, якщо згодом домени склеяться у групу дзеркал.

Якщо сайт розміщений на безкоштовному хостингу і поставити редирект ви не можете, то треба видалити сайт за старою адресою, залишивши одну сторінку з інформацією про те, що ресурс переїхав на нову адресу, і написати нам. Ми перевіримо наступництво сайтів і безкоштовно перенесемо опублікований в Каталозі опис сайту на нову адресу з корекцією інформації за потреби. Процес перенесення займає кілька днів. У цьому випадку сайти не будуть склеєні у групу дзеркал і тІЦ на нову адресу не перенесеться.

Повільний спосіб

Зробити сайти повними дзеркалами з правильним robots.txt. Сайти в Каталозі публікуються за адресою головного дзеркала. Прочитайте у Допомозі про те, як вказати роботу на головне дзеркало. Процес склеювання дзеркал в середньому займає до 4—6 тижнів, прискорити його, на жаль, не можна.

Увага.

Якщо накопичений раніше тІЦ потрібно зберегти, то головною умовою є склеювання доменів у групу дзеркал. Докладніше про дзеркала ви можете прочитати у розділі Допомоги про перенесення сайту на новий домен. У процесі зміни головного дзеркала тІЦ тимчасово обнуляється. Значення тІЦ буде оновлено при найближчому перерахунку після склеювання.