Чому змінився тІЦ

Головні причини, через які може змінитися тІЦ ресурсу:

 1. Змінилася посилальна маса на цей сайт з інших ресурсів. ТІЦ — динамічний параметр. За час, що минає між перерахуваннями, кількість або вага посилань на ваш сайт могли змінитися. Докладніше про це див. у розділі Допомоги Як вимірюється тІЦ.

 2. Зміни у групі дзеркал, викликані зміною адреси сайту. Індекс цитування розраховується тільки для головного дзеркала сайту. Коли головним дзеркалом стає новий домен, тІЦ може тимчасово знизитися або обнулитися. Із наступним оновленням бази тІЦ його буде перераховано за новою адресою з урахуванням показника неголовного дзеркала.

 3. ТІЦ було анульовано. Ми залишаємо за собою право обнуляти значення, а також повністю анулювати тІЦ сайту, якщо:

  • Сайт не містить оригінального та корисного контенту і створений для маніпуляцій посиланнями на інші сайти (для продажу посилань).
  • Сайт зловживає розміщенням SEO-посилань, призначених насамперед не для користувачів, а для впливу на пошукові системи.
  • Було зафіксовано спроби вплинути на тІЦ сайту за допомогою різних маніпуляцій із посиланнями з інших сайтів.

  Перевірити свій сайт на наявність таких порушень ви можете в розділі Безпека і порушення сервісу Яндекс.Вебмайстер.

ТІЦ — динамічний параметр. Щойно причини, що вплинули на показник тІЦ, почнуть діяти (пункт 2) чи будуть усунені (пункт 3), тІЦ буде актуалізовано згідно з поточною посилальною масою сайту після найближчого перерахунку.

Докладнішу інформацію про тІЦ див. у розділі Правила індексу цитування.