Підміна сторінок

Якщо ви натиснули на один із результатів пошуку, але опинилися не там, де сподівалися, можливо, ваш комп'ютер заражений вірусом.

Вірус підміняє html-код сторінки з результатами пошуку, підставляючи замість одного з результатів посилання та опис іншого сайту.

Як це може виглядати?

  • При натисненні на посилання в результатах пошуку, ви опиняєтеся не на тому сайті, який вказаний на сторінці. Перевірте, чи збігаються адреса сайту в адресному рядку браузера і в результатах пошуку.

  • Посилання в самих верхніх результатах пошуку ведуть на сайт rupoisk.ru.

  • Перші результати пошуку не мають жодного відношення до вашого запиту. У разі повторної спроби задати той же запит посилання все одно ведуть на зовсім інші сайти.

Що з цим робити?

Перевірте свій комп'ютер антивірусною утилітою CureIt від «Dr.Web» або Virus Removal Tool Лабораторії Касперського.

Якщо антивірусна програма не виявила шкідливий код, ви можете видалити вірус вручну. Перед цим уважно ознайомтеся з діями, які необхідно виконати. Пам'ятайте, що ви виконуєте ці дії на свій страх і ризик.

Прочитайте інструкцію уважно. Пам'ятайте, що ви виконуєте ці дії на свій страх і ризик.

  1. Перейдіть у папку C:\WINDOWS\system32 (можливо, що у вас система Windows встановлена в іншу папку C:\WINDOWS — враховуйте це)

  2. Перевірте, чи є серед файлів у цій папці файл з ім'ям sechbo.dll. Якщо такий файл є, то продовжуйте по кроках. Якщо файла немає, зверніться по допомогу, як вказано в кінці цієї сторінки.

  3. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт меню Виконати.

  4. У вікні Запуск програми наберіть команду regsvr32 /u c:\windows\system32\sechbo.dll і натисніть кнопку Ok.

  5. У разі успішного виконання програми з'явиться повідомлення «DllUnregisterServer в c:\windows\system32\sechbo.dll завершено успішно».

  6. Перезапустіть браузер і перевірте, що проблему усунено.

Якщо у вас не вийшло видалити вірус, або ви помітили дивне в результатах пошуку, що може бути наслідком роботи вірусу, напишіть у службу підтримки за адресою safesearch@yandex-team.ru. Складіть докладний опис і прикріпіть скриншот екрана, що ілюструє проблему. Вам обов'язково дадуть відповідь.