Налаштування Яндекса

Налаштування потрібне для того, щоб вам було зручніше працювати зі службами Яндекса. Наприклад, налаштувавши свій регіон, ви зможете бачити погоду і телепрограму у своєму місті, регіональне уточнення під час пошуку, пропозиції від магазинів, що доставляють товари у ваш регіон, тощо. У вас також є можливість задавати канали для Телепрограми, улюблені місця на Афіші та навіть змінювати вигляд головної сторінки Яндекса.

На кожній службі Яндекса, що налаштовується, є посилання на сторінку «Налаштування». На цій сторінці пропонується повний перелік всіх можливих параметрів налаштування. Вам досить вибрати потрібні параметри і зберегти їх. За бажання ви завжди зможете повернутися до налаштувань за замовчуванням.

Як діє налаштування

Якщо налаштування стосується служби, яка не вимагає авторизації, то вона зберігається безпосередньо на вашому комп'ютері (у cookie). Налаштування таких служб, як Пошта або Стрічка, прив'язуються до вашого реєстраційного запису на Яндексі та починають діяти відразу після вашої авторизації.

Налаштування, збережене на комп'ютері, діятиме, поки ви самі або хто-небудь ще не змінить його. Зверніть увагу, що параметри налаштування прив'язуються до конкретного браузера: якщо ви відкриєте інший браузер, то не побачите свого налаштування. Крім того, параметри налаштування зникнуть (повернуться на значення за замовчуванням), якщо ви видалите всі cookie, наприклад під час форматування диска або перевстановлення операційної системи.

Скасування налаштування

Якщо ви користуєтеся чужим комп'ютером, наприклад в інтернет-кафе або дома у товариша, і щось налаштовували, то після закінчення сеансу роботи рекомендуємо вам відновити параметри, що діють за замовчуванням. Для цього на головній сторінці Яндекса перейдіть за посиланням «Налаштувати» і натисніть кнопку «Скасувати».