Директ Командер
Обмін даними із сервером

Копіювання і вставлення вмісту стовпців

Копіювання і вставлення вмісту цілих стовпців — це швидкий спосіб переносити дані між Директ Командером та іншими програмами (електронними таблицями, текстовими редакторами), а також усередині Директ Командера.

Приклади

 • Копіюєте заголовки і тексти оголошень у файл формату Microsoft Excel і надсилаєте клієнтові. Клієнт вносить виправлення і надсилає файл назад. Ви вставляєте виправлені оголошення в Директ Командер.
 • Копіюєте адреси додаткових посилань зі стовпця Адреса ДС1 у стовпець Адреса ДС2, потім вносите виправлення (наприклад, за допомогою пошуку і заміни).

Можливість копіювання і вставлення вмісту стовпців доступна на кожній із вкладок, де дані представлено у вигляді таблиць: Кампанії, Групи оголошень (у режимі таблиці), Оголошення (у режимі таблиці) та Фрази.

Виділення стовпців

 • Щоб виділити стовпець, клікніть правою кнопкою миші на його заголовок і в контекстному меню виберіть пункт Виділити стовпець.
 • Якщо потрібно виділити декілька стовпців, слід послідовно виділити кожен із них.

Копіювання вмісту стовпців

 1. Виділіть стовпці, які потрібно скопіювати.
 2. Клікніть правою кнопкою миші на заголовок будь-якого з виділених стовпців і в контекстному меню виберіть пункт Копіювати стовпці.

Вміст виділених стовпців копіюється в буфер обміну, і потім його можна вставити в електронну таблицю, текстовий редактор або програму обміну повідомленнями.

Вставка вмісту стовпців

Вставити в Директ Командер можна масив даних із декількох рядків і стовпців, скопійований із самого Директ Командера, з електронної таблиці або текстового редактора (в останньому випадку комірки всередині рядка мають бути розділені символами табуляції).

Як відбувається вставлення даних

 • Дані вставляються тільки в редаговані стовпці. Наприклад, якщо представлений вище масив вставити на вкладку Оголошення починаючи із стовпця Номер, то дані буде вставлено у стовпці Заголовок, Текст і Посилання. Нередаговані стовпці Номер, Стан і Модерація буде пропущено.
 • Перед вставленням можна виділити стовпці, у які буде вставлено дані. Якщо виділених стовпців немає, дані вставляються у стовпці, які йдуть підряд.
 • Якщо в буфері обміну більше рядків, ніж у таблиці на вкладці Директ Командера, то в таблицю додаються нові рядки.

  Виняток: при множинному виборі, якщо в таблиці представлено групи декількох кампаній або оголошення/фрази декількох груп, то нові рядки в таблиці не створюються, «зайві» рядки з буфера обміну ігноруються.

 • Пусті рядки в кінці масиву даних, що вставляється, ігноруються. Пусті рядки або комірки на початку або середині масиву очищають відповідні комірки таблиці (або для них створюються нові пусті комірки — див. попередній пункт).

Вставлення у виділені стовпці

 1. Скопіюйте дані в буфер обміну.
 2. У разі потреби змініть порядок стовпців на вкладці Директ Командера, перетягуючи заголовки мишею.
 3. Виділіть стовпці, у які потрібно вставити дані.
 4. Клікніть правою кнопкою миші на заголовок будь-якого стовпця і в контекстному меню виберіть пункт Вставити стовпці.

Дані буде вставлено у виділені стовпці (крім нередагованих).

Вставлення у стовпці, що йдуть підряд

 1. Скопіюйте дані в буфер обміну.
 2. У разі потреби змініть порядок стовпців на вкладці Директ Командера, перетягуючи заголовки мишею. Переконайтеся, що немає виділених стовпців.
 3. Клікніть правою кнопкою миші на заголовок стовпця, починаючи з якого потрібно вставляти дані. У контекстному меню виберіть пункт Вставити стовпці.

Дані буде вставлено у всі редаговані стовпці, починаючи з того, на заголовок якого ви клікнули.

Порада. Якщо потрібно вставити дані відразу на декілька вкладок (наприклад, оголошення і фрази), зручніше скористатися функцією імпорту.