Директ Командер
Обмін даними із сервером

Корегування фраз

За допомогою Директ Командера можна швидко скорегувати перетини серед будь-якої кількості ключових фраз і видалити фрази, що дублюються, навіть якщо вони стосуються різних кампаній і груп оголошень.

Увага! 

Усунути перетини і видалити дублі можна лише для оголошень, які показуються в одних і тих же регіонах і рекламують один і той же сайт.

Усунення перетинів

Відсутність перетинів означає, що будь-якому пошуковому запиту відповідає не більше однієї фрази. Таким чином підвищується точність статистики. Під час корегування до фраз, що перетинаються, додаються мінус-слова, у результаті фрази стають такими, що не перетинаються.

Наприклад, група оголошень містить ключові фрази шуба і шуба норкова. Обидві фрази відповідають запиту норкова шуба, оскільки кожне слово цих обох фраз входить у запит. Для статистики показів фраза вибирається випадково, що робить статистику менш точною. Під час видалення перетинів до першої фрази додається мінус-слово, щоб вийшло значення шуба -норкова. У результаті кожному запиту відповідає тільки одна із фраз.

Видалення дублів

Такими, що дублюються, вважаються фрази, які містять однакові слова або форми значущих слів, які є однією частиною мови. Наприклад, фрази вікна на замовлення і замовлення вікон є дублями. У разі видалення дублів буде залишено фразу з вищим CTR.

Фрази вікна на замовлення і замовити вікна дублями не є, оскільки замовлення і замовити належать до різних частин мови. У разі видалення дублів залишаться обидві фрази.

Для проведення корегування виконайте такі дії:

  1. На вкладці Кампанії виберіть потрібні кампанії. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька кампаній. На вкладці Групи оголошень відобразяться групи всіх вибраних кампаній.
  2. Корегування можна виконувати або у всіх групах, які відображаються на вкладці Групи, або в попередньо вибраних групах. В останньому випадку виберіть потрібні групи. Щоб вибрати одразу кілька груп, утримуйте клавішу Ctrl або Shift.
  3. Корегування можна виконувати або в усіх фразах, які відображаються на вкладці Фрази, або у попередньо вибраних фразах. В останньому випадку виберіть потрібні фрази. Щоб вибрати одразу кілька фраз, утримуйте клавішу Ctrl або Shift.
  4. Натисніть на кнопку і виберіть Корегування фраз.

  5. У вікні виберіть набір фраз для корекції та режим корегування і натисніть на ОК.

  6. Перевірте результат у таблиці, що з'явилася. Якщо потрібно, зніміть прапорець напроти тих фраз, які ви не хочете виправляти або видаляти. Потім натисніть на Застосувати, щоб затвердити корегування.

    Натиснення на кнопку Скасувати повністю скасує результати корегування.