Пошук і заміна в оголошеннях

За допомогою Директ Командера можна швидко виправити помилки, а також замінити заголовок, текст і посилання в оголошеннях, навіть якщо вони належать до різних груп або кампаній:

 1. На вкладці Кампанії виберіть потрібні кампанії. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька кампаній. На вкладці Групи оголошень відобразяться групи всіх вибраних кампаній.
 2. На вкладці Групи оголошень виберіть потрібні групи. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька груп. На вкладці Оголошення відобразяться оголошення всіх вибраних груп.
 3. Пошук і заміну можна виконувати або у всіх оголошеннях, які відображаються на вкладці Оголошення, або тільки в заздалегідь вибраних оголошеннях. В останньому випадку виберіть потрібні оголошення.
 4. Натисніть кнопку .

 5. У вікні Замінити в оголошеннях зазначте параметри заміни.

  Шукати фрагмент можна на початку, у кінці або в будь-якому місці значення поля. Новий фрагмент можна підставити замість знайденого, перед знайденим або після нього.

  Внести зміни можна і без пошуку фрагмента, у всі (або вибрані) оголошення. Для цього замість «Шукати» вкажіть «Усі значення». Новий фрагмент можна підставити замість колишнього значення поля або додати на початок або в кінець значення.

  Уточнити набір полів оголошень та інші параметри пошуку можна у блоці тонких налаштувань.

  Заміну можна виконати відразу у всіх оголошеннях або по одному.