Пошук і заміна у фразах

За допомогою Директ Командера можна швидко виправити помилки, а також замінити слова і мінус-слова у ключових фразах, навіть якщо вони належать до різних груп оголошень або кампаній:

 1. На вкладці Кампанії виберіть потрібні кампанії. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька кампаній. На вкладці Групи оголошень відобразяться групи всіх вибраних кампаній.
 2. На вкладці Групи оголошень виберіть потрібні групи. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька груп. На вкладці Фрази відобразяться фрази всіх вибраних груп.
 3. Пошук і заміну можна виконувати або у всіх фразах, які відображаються на вкладці Фрази, або тільки в заздалегідь вибраних фразах. В останньому випадку виберіть потрібні фрази.
 4. Натисніть кнопку .

 5. У вікні Замінити у ключових фразах зазначте параметри заміни.

  Шукати фрагмент можна на початку, у кінці або в будь-якому місці значення поля. Новий фрагмент можна підставити замість знайденого, перед знайденим або після нього.

  Внести зміни можна і без пошуку фрагмента, у всі (або вибрані) фрази. Для цього замість «Шукати» вкажіть «Усі значення». Новий фрагмент можна підставити замість колишнього значення поля або додати на початок або в кінець значення.

  Уточнити набір полів фраз та інші параметри пошуку можна у блоці тонких налаштувань.

  Заміну можна виконати відразу у всіх фразах або по одній.