Призначення ставок

У Директ Командері можна швидко призначити ставки для великої кількості фраз, навіть якщо вони належать до різних кампаній або груп оголошень:

 1. На вкладці Кампанії виберіть потрібні кампанії. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька кампаній. На вкладці Групи оголошень відобразяться групи всіх вибраних кампаній.
 2. На вкладці Групи оголошень виберіть потрібні групи. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl або Shift, можна вибрати відразу декілька груп. На вкладці Фрази відобразяться фрази всіх вибраних груп.
 3. Призначити ставку можна або для всіх фраз, які відображаються на вкладці Фрази, або лише для заздалегідь вибраних фраз. Якщо потрібно, виберіть потрібні фрази.
 4. Натисніть кнопку .

 5. У вікні Майстер ставок ви можете задати ставки одним із таких способів:

  • призначити ставку на пошуку залежно від поточної ставки входу на бажану позицію (див. приклад);

  • однаково модифікувати поточну ставку (див. приклад) — на пошуку, в мережах або одночасно на пошуку і в мережах;

  • призначити ставку на тематичних майданчиках залежно від бажаного охоплення аудиторії.

 6. Натисніть кнопку Встановити.

Порада. Натисніть на кнопку , щоб надіслати на сервер змінені ставки для усіх фраз, які відображаються на вкладці (за винятком нових фраз, які самі жодного разу не були надіслані на сервер).

Приклад: Ставка входу

Припустимо, для ключової фрази ставка входу на друге місце у блоці гарантованих показів становить 12 гривень, на третє місце — 7 гривень, на четверте місце — 5 гривень, списувана ціна на другому місці — 4 гривні, на третьому місці — 3 гривні, на четвертому місці — 2 гривні.

 1. Якщо ви вибрали призначити «ставку входу на 3-тє місце у гарантії + 30 % від ставки», то фразі буде призначено ставку 9,1 грн (7 + 0,3 × 7).

  Якщо ви додатково зазначили «списувана ціна не більша ніж 2,5 грн», то ставка розраховуватиметься, виходячи зі ставки входу на четверте місце — 5 грн. Фразі буде призначено ставку 6,5 грн (5 + 0,3 × 5).

 2. Якщо ви вибрали призначити «ставку входу на 3-тє місце в гарантії + 30 % від різниці до 2-го місця у гарантії», то фразі буде призначено ставку 8,5 грн (7 + 0,3 × (12 – 7)).

  Якщо ви додатково зазначили «списувана ціна не більша ніж 2,5 грн», то ставка розраховуватиметься, виходячи зі ставки входу на четверте місце — 5 грн і різниці до ставки входу на друге місце. 5 + 0,3 × (12 – 5) = 7,1 грн. Проте ставка від 7 грн і вище забезпечить вхід на третє місце, де списувана ціна перевищить задану. Тому фразі буде призначено ставку входу на третє місце мінус крок торгів — 6.99 грн.

Увага. Під час розрахунку призначуваної ставки використовуються поточні значення ставок входу на позиції та списуваних цін. Проте надалі ставки входу і списувані ціни можуть динамічно змінюватися. У результаті оголошення може бути зміщено на нижчу позицію та/або списувана ціна може перевищити зазначену.

Приклад: Єдина ставка

Припустимо, для двох ключових фраз поточна ставка становить 7 гривень і 5 гривень відповідно.

Якщо ви зазначили «Єдина ставка 1», то обом фразам буде призначено ставку 1 грн.

Якщо ви зазначили «Єдина ставка +1», то першій фразі буде призначено ставку 8 грн, а другій фразі — 6 грн.

Якщо ви зазначили «Єдина ставка –10 %», то першій фразі буде призначено ставку 6,3 грн, а другій фразі — 4,5 грн.