Що таке Директ Командер

Директ Командер — це ще один інтерфейс Яндекс.Директа, зручніший для керування масштабними рекламними кампаніями у порівнянні з веб-інтерфейсом. Директ Командер призначений для професіоналів у галузі контекстної реклами.

Директ Командер дозволяє:

  • легко орієнтуватися у великій кількості клієнтів, кампаній, оголошень і фраз;
  • створювати кампанії, просто завантажуючи оголошення з файлів будь-якого формату;
  • швидко вносити масові зміни в рекламні кампанії.

Лише в Директ Командері ви можете кількома кліками:

Знайти фразу серед тисячі фраз
Знайти конкретну ключову фразу, що, можливо, належить до різних рекламних кампаній і груп оголошень. Наприклад, щоб скоректувати ставку.
Знайти оголошення серед сотні оголошень
Знайти всі оголошення із заданим текстом, що навіть належать до різних груп або кампаній. Наприклад, оголошення, що рекламують конкретний товар (щоб зупинити покази, якщо товар закінчився на складі).
Призначити ставки для великої кількості фраз
Гнучко керувати ставками для великої кількості фраз, що належать до різних рекламних кампаній і груп оголошень: встановлювати ставку на пошуку залежно від ставки входу на будь-яку з позицій у блоці спецрозміщення та у блоці гарантованих показів, а також враховувати ціну, що списується; на тематичних майданчиках — залежно від бажаного охоплення аудиторії.
Відредагувати одночасно велику кількість фраз.
Внести однотипні виправлення у велику кількість фраз: замінити ключове слово або мінус-слово (наприклад, щоб виправити розмножену помилку), змінити регістр символів тощо.
Виправити фрази, що перетинаються, і видалити дублі
Знайти й уточнити всі фрази, що перетинаються і дублюються, навіть ті, що належать до різних груп або кампаній, щоб підвищити ефективність показів і точність статистики.
Замінити текст і посилання у великій кількості оголошень.
Внести однотипні виправлення в ряд оголошень. Наприклад, створити копію рекламної кампанії для іншого регіону, а потім у тексті оголошень замінити «у Києві» на «у Донецьку» і посилання «kyiv.domain.ua» замінити на «donetsk.domain.ua».