Директ Командер
Обмін даними із сервером

Обмеження

Директ Командер використовує програмний інтерфейс (API) Яндекс.Директа. Відповідно, діють передбачені в API обмеження на кількість операцій на добу:

Технічні обмеження

 • Додавання кампанії або зміна параметрів кампанії — не більше 100 операцій на добу.
 • Додавання або зміна оголошень — не більше 1000 операцій для кожної кампанії на добу.
 • Інші операції — не більше 50 000 на добу.

При перевищенні дозволеної кількості операцій вступає в дію таке обмеження: до початку нової доби кожна операція надсилання даних на сервер може викликатися не частіше за один раз у 10 хвилин.

Під час роботи кількох примірників Командера з одним і тим самим логіном є обмеження на одночасне надсилання/отримання даних: не більше 5 одночасних взаємодій із сервером.

Докладніше технічні обмеження описано в документації API Директа.

Бальні обмеження

Бали використовуються як засіб регулювання навантаження на сервер API. Нестача балів не дозволяє виконувати запити до API.

Бали списуються з логіна власника кампанії. Залишок доступних балів можна дізнатися за допомогою кнопки:

Для агентств

Для рекламодавців

Загальна кількість щодня доступних балів залежить від ефективності використання Яндекс.Директа. Збільшення бюджету рекламних кампаній і підвищення CTR позитивно впливають на кількість балів. Відхилення оголошень на модерації знижує кількість балів. Щоб збільшити кількість доступних балів, оптимізуйте свої рекламні кампанії: додайте та уточніть ключові слова, змініть тексти оголошень для підвищення клікабельності, збільште ставки.

Докладніше систему балів API описано в документації API Директа версії 4 та версії 5. Для отримання і надсилання даних паралельно використовуються методи обох версій, тому через нестачу балів однієї з версій обмін даними із сервером може стати тимчасово недоступним.

Обмеження доступу

Щоб працювати у Директ Командері, потрібне виконання таких умов:

 • Ви є користувачем Директа: у вас є хоча б одна рекламна кампанія у веб-інтерфейсі (достатньо створити одне оголошення-чернетку з однією ключовою фразою).

 • Ви працюєте у Професійному веб-інтерфейсі Директа.

  Якщо ви працюєте в Легкому інтерфейсі, перемкніться на Професійний.

 • Якщо ви є клієнтом рекламного агентства, для отримання доступу зверніться до рекламного агентства, яке обслуговує ваш акаунт:

  • Якщо агентство надало вам доступ у веб-інтерфейс лише на читання, то і в Командері ви зможете лише переглядати дані.
  • Якщо агентство надало вам право на редагування кампаній, то ви зможете керувати своїми кампаніями як у веб-інтерфейсі, так і в Командері.