Директ
Зворотний зв'язок

Де показуються оголошення

Ваші оголошення можуть показуватися на пошуку, на сторінках сервісів Яндекса і в мережах (РМЯ і зовнішні мережі). Докладніше про місця показу оголошень можна прочитати у правилах показу.

Пошук Яндекса

На сторінці результатів пошуку Яндекса оголошення можуть показуватися у відповідь на запит користувача у трьох різних блоках: над результатами пошуку, під пошуковою видачею або праворуч від неї.

Сервіси Яндекса

Оголошення можуть показуватися не лише на пошуку Яндекса, але й на інших його сервісах — наприклад на Маркеті, Картах, Новинах, Погоді, Довіднику тощо.

Рекламна мережа Яндекса (РМЯ)

Рекламна мережа Яндекса об'єднує тисячі різних сайтів, серед яких — найбільші майданчики рунету і укрнету. Рекламна мережа має свою унікальну аудиторію, тому покази на її сайтах помітно збільшують охоплення вашої реклами.

Ось кілька прикладів сайтів, які входять у РМЯ:

  • mail.ru — один із провідних порталів рунету;
  • livejournal.com — «Живий журнал» — один із найбільших блог-хостингів;
  • ukr.net — великий новинний портал;
  • irr.ru («З Рук в Руки») і avito.ru («AVITO») — найбільші сайти приватних оголошень універсальної тематики.

Зовнішні мережі

Крім Рекламної мережі Яндекса оголошення Директа можуть бути показані на майданчиках зовнішніх мереж, наприклад Smaato. Докладніше про зовнішні мережі.

Розділ «Усі оголошення»

У кожному з блоків на пошуку Яндекса є посилання Усі оголошення — це ще одне місце показу вашої реклами. На сторінці переходу за цим посиланням показуються всі оголошення Директа на конкретний пошуковий запит.