Директ
Зворотний зв'язок

Як оплатити оголошення

Після того як оголошення будуть допущені модератором, у вас з'явиться можливість оплатити замовлення, натиснувши на кнопку Оплатити на сторінці Мої оголошення.

Мінімальна сума замовлення становить 80 грн без урахування ПДВ.

Способи оплати

Оплатити замовлення можна кількома способами:

Для юридичних осіб

Рахунок для безготівкової оплати: ви можете сформувати рахунок у Директі, в якому вже будуть проставлені реквізити Яндекса і зазначена сума. Далі ви можете роздрукувати рахунок і оплатити його як вам зручно (наприклад, через систему клієнт-банк). Оригінали бухгалтерських документів (рахунок та акт) надсилаються поштою щомісяця.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися в офіс Яндекс.України за адресою bills-direct@yandex-team.com.ua або за телефонами +380 (44) 586-41-48, +380 (44) 586-41-48, 0 800 60-48-61 (дзвінок зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовний).

Для фізичних осіб
 • Квитанція — ви можете виписати квитанцію в системі Яндекс.Директ і роздрукувати її для подальшої оплати. Яндекс.Директ сформує для вас квитанцію, в якій вже будуть проставлені реквізити Яндекса і зазначена сума. Оплатити квитанцію можна в будь-якому відділенні будь-якого банку, що приймає платежі від фізичних осіб.

 • Банківська картка — до оплати приймаються картки Visa і EuroCard/MasterCard, а також картки «ПриватБанку» — Cirrus Maestro і VISA Electron. Кошти зараховуються впродовж 15 хвилин після проведення платежу. Для оплати потрібно буде ввести номер мобільного телефону і код, який ви отримаєте в SMS.

 • Сервіс WebMoney, титульні знаки WMU — оплата можлива лише з гаманця типу U (підписані ВМ-картки та чеки терміналів не приймаються).
 • Сервіс онлайн-платежів «Яндекс.Деньги».

Увага! 
 • Усі рахунки та квитанції виставляються нашою системою автоматично.
 • Якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про стан рахунку, результати модерації та моніторингу сайтів, а також про терміни оплати відкладеного платежу, на сторінці Налаштування підпишіться на SMS-сповіщення.
 • На замовлення, створені починаючи з 27 серпня 2013 року, кошти зараховуються без урахування ПДВ.

Відповіді на поширені запитання

Де можна подивитись історію платежів?

Історію платежів за замовленням можна подивитися, перейшовши за посиланням Платежі зі сторінки Мої оголошення в Директі.

Який порядок надання документів при оплаті за безготівковим розрахунком?

Розсилка документів відбувається в середньому 1 раз на місяць і здійснюється в два етапи:

 1. Розсилка документів електронною поштою на адресу, зазначену вами у картці платника.
 2. Розсилка оригіналів документів Поштою України.

Оригінали документів надсилаються поштою за такими правилами:

 • оригінали бухгалтерських документів юридичним особам надсилаються поштою щомісяця;
 • якщо надання послуг зі здійсненої оплати зайняло більше місяця, то за станом на останнє число місяця буде сформований та відправлений клієнтові проміжний акт на суму послуг, зроблених у рамках здійсненої плати за звітний місяць. Якщо надання послуг у рамках однієї оплати розтягується на декілька місяців, то такі проміжні акти формуватимуться у кінці кожного місяця. Після закінчення надання послуг буде виписаний акт на залишок суми, послуги з якої надавалися з часу оформлення останнього проміжного акта;
 • документи на кожну оплату або доплату формуються окремо.

Будь ласка, при заповненні інформації про платника не забудьте зазначити правильну поштову адресу, на неї надсилатимуться бухгалтерські документи.

Електронна розсилка повністю відповідає паперовій, тому ви можете скористатися електронною версією документа для формування бухгалтерської звітності.

На виставлених рахунках немає печатки. Що нам робити?

Будь ласка, напишіть на адресу bills-direct@yandex-team.com.ua і зазначте номер рахунку. Ми надішлемо вам рахунок із печаткою факсом або поштою.

У будь-якому разі, рахунок із печаткою знаходитиметься серед бухгалтерських документів, які надсилаються щомісяця.

Бухгалтерія не приймає рахунок на оплату без договору. Що нам робити?

У Директі діє договір-оферта. Його зручність полягає в тому, що, маючи повну юридичну силу, він не вимагає двостороннього підписання.

Один із способів укладення договору — це акцепт оферти (публічної пропозиції, що містить умови договору). Кожен клієнт Яндекс.Директа, вперше надсилаючи кампанію на модерацію, погоджується з умовами договору оферти. Оплата рахунку здійснюється на його підставі та договір вважається укладеним згідно із Цивільним кодексом України. Таким чином, оплачений рахунок і текст оферти є юридично укладеним договором. Жодних печаток і підписів на оферті бути не повинно.

За потреби укладення двостороннього договору, будь ласка, напишіть нам.

Ознайомитися з текстом оферти Директа ви можете у розділі правових документів.