Директ
Зворотний зв'язок

Налаштування сповіщень на електронну пошту

Щоб керувати замовленням було оперативніше, в Директі передбачено сповіщення про стан рекламної кампанії.

За замовчуванням сповіщення надсилаються на адресу, яку ви зазначили під час реєстрації на Яндексі. За бажання ви можете змінити адресу електронної пошти. У Професійному інтерфейсі також є можливість зазначити для кожної кампанії окрему електронну адресу.

Змінити адресу для сповіщень в Легкому інтерфейсі

У лівій верхній частині сторінки Мої оголошення перейдіть за посиланням «Налаштування». У полі «Електронна пошта» зазначте потрібну адресу і збережіть зміни.

Змінити адресу для сповіщень у Професійному інтерфейсі

Електронну адресу для сповіщень необхідно змінити у двох вкладках — «Налаштування користувача» та «Параметри».

Посилання «Налаштування користувача» розміщене праворуч від назви рекламної кампанії (на сторінці Мої кампанії). У полі «Контактна адреса ел. пошти» додайте нову адресу і збережіть зміни.

Посилання «Параметри» можна знайти під назвою рекламної кампанії. У полі «Сповіщення» натисніть на кнопку Налаштувати, зазначте нову електронну адресу і підтвердіть зміни (натисніть на кнопку Ок).

Якщо потрібна адреса вже зареєстрована як адреса для сповіщень, достатньо просто вибрати її у «Налаштуваннях користувача» або «Параметрах рекламної кампанії».

Увага! 

Сповіщення надсилаються не на всі зареєстровані адреси, а тільки на ту, яку вибрано на цей момент.

Налаштувати сповіщення на дві різні адреси

Ця можливість актуальна лише для Професійного інтерфейсу Директа. Щоб перейти у Професійний інтерфейс, відкрийте сторінку Мої оголошення і натисніть на посилання Перейти у Професійний інтерфейс внизу сторінки. Переконайтеся, що у вікні, що відкрилося, вибрано пункт Професійний, і натисніть на кнопку Почати користуватися сервісом.

Щоб отримувати сповіщення на дві різні адреси, зазначте одну із них як основну в «Налаштуваннях користувача», а іншу — в «Параметрах рекламної кампанії».

Як це зробити, описано вище, у блоці Змінити адресу сповіщень у Професійному інтерфейсі.

Як повністю відписатися від сповіщень Яндекс.Директа

Повністю відписатися від сповіщень Яндекс.Директа технічно неможливо. Ми вважаємо, що для підтримки нормального перебігу рекламної кампанії важливо своєчасно повідомляти рекламодавця про рух його коштів, а також результати перевірки оголошень.

Які сповіщення я можу вимкнути?

У Легкому інтерфейсі Директа вимкнути сповіщення неможливо. Якщо ви хочете відмовитися від деяких сповіщень, перейдіть у Професійний інтерфейс. Для цього відкрийте сторінку Мої оголошення і натисніть на посилання Перейти у Професійний інтерфейс внизу сторінки. Переконайтеся, що у вікні, що відкрилося, вибрано пункт Професійний, і натисніть на кнопку Почати користуватися сервісом.

У Професійному інтерфейсі ви можете відмовитися від такого виду сповіщень:

  1. Попередження про зміну позиції.

    Щоб вимкнути такі сповіщення, потрібно відредагувати дані на двох вкладках — «Налаштування користувача» та «Параметри».

    Посилання «Налаштування користувача» розміщене праворуч від назви рекламної кампанії (на сторінці Мої кампанії). Зніміть прапорець «Отримувати попередження про зміну позиції» і збережіть зміни.

    Посилання «Параметри» можна знайти під назвою рекламної кампанії. У полі «Сповіщення» натисніть на кнопку Налаштувати, потім зніміть прапорець навпроти потрібного попередження і підтвердіть зміни (натисніть на кнопку Ок).

  2. Повідомлення про готовність XLS-звітів.

    Для вимкнення сповіщень перейдіть на сторінку Змінити параметри, виберіть пункт «Сповіщення», а потім натисніть на Налаштувати. Зніміть прапорець «Отримувати» навпроти потрібного сповіщення.