Директ
Зворотний зв'язок

Як змінити інтерфейс Директа?

Перейти з Легкого інтерфейсу в Професійний

Користувачі Директа в будь-який момент можуть перевести свою рекламну кампанію з Легкого інтерфейсу в Професійний. Наприклад, це може бути актуально, якщо ви хочете вручну керувати ставками і позиціями розміщення або вам необхідно додати зображення для показів ваших оголошень у мережах (РМЯ і зовнішні мережі).

Для того щоб перейти в Професійний інтерфейс, відкрийте сторінку Мої оголошення. Потім натисніть на посилання Перейти в Професійний інтерфейс внизу сторінки. Переконайтеся, що у вікні, що відкрилося, вибрано пункт Професійний, і натисніть на кнопку Почати користуватися сервісом.

Зверніть увагу, що в Професійному інтерфейсі представлено ширший набір стратегій показів. Для вибору оптимальної стратегії ви можете скористатися інформацією з Допомоги сервісу.

Повернутися із Професійного інтерфейсу в Легкий

Ви завжди можете повернутися в Легкий інтерфейс, якщо дотримано такі умови:

  • У вас є не більше однієї активної рекламної кампанії.

    Якщо у вас є кілька кампаній, перед поверненням у Легкий інтерфейс ви можете архівувати ті кампанії, з якими не збираєтеся працювати.

  • Налаштування кампанії сумісні з Легким інтерфейсом.

    У вашої кампанії повинні бути такі ж налаштування, які були одразу після переходу з Легкого інтерфейсу у Професійний.

На сторінці Мої кампанії натисніть на посилання Перейти в Легкий інтерфейс. Переконайтеся, що у вікні, яке відкрилося, вибрано пункт Легкий, і натисніть на кнопку Почати користуватися сервісом.

Якщо Ви не бачите посилання Перейти в Легкий інтерфейс, ми допоможемо вам налаштувати потрібні параметри. Будь ласка, заповніть форму нижче.

Обмеження. 

Якщо під час створення замовлення ви одразу вибрали Професійний інтерфейс, надалі не буде можливості змінити його на Легкий.

Не вдається змінити інтерфейс, потрібна консультація