Директ
Зворотний зв'язок

Як змінити валюту платежу

Доступні валюти платежу, способи оплати рекламних кампаній у Директі та додаткові податкові збори залежать від вибраної країни.

Увага! Валюту можна вибрати лише один раз, на етапі створення першої рекламної кампанії на акаунті, тому важливо підійти до цього відповідально.
Під час заведення оголошення помилилися у виборі валюти, можна її змінити?

У межах цього акаунту змінити валюту вже неможливо. Для того щоб вибрати іншу валюту, необхідно зареєструвати новий логін на Яндексі та на першому етапі створення кампанії позначити потрібний вам варіант.

Якщо на вашому логіні вже є рекламна кампанія, ви можете скопіювати її та завантажити на новий акаунт за допомогою XLS-файлів. Ця можливість доступна лише у Професійному інтерфейсі Директа.

Щоб перейти у Професійний інтерфейс, відкрийте сторінку Мої оголошення і натисніть на посилання Перейти у Професійний інтерфейс внизу сторінки. Переконайтеся, що у вікні, що відкрилося, вибрано пункт Професійний, і натисніть на кнопку Почати користуватися сервісом.

Вивантажте кампанію у вигляді XLS-файлу з поточного акаунту, а потім завантажте XLS-файл на новий акаунт (вкладка Завантаження з XLS).

Виникли складнощі з вибором валюти, потрібна консультація