Директ
Зворотний зв'язок

Оголошення не показується

Найпоширеніші причини, через які оголошення, що пройшло модерацію, може не показуватися:

оголошення ще не пройшло активізацію
Якщо ви недавно оплатили або увімкнули замовлення, ймовірно, оголошення ще не пройшло активізацію. Між увімкненням кампанії та її появою у результатах пошуку минає в середньому 40 хвилин, максимальний час проходження активізації — 3 години.
оголошення не потрапило на першу сторінку результатів пошуку Яндекса
Перевірте покази вашого оголошення на сторінці перегляду всіх оголошень Яндекс.Директа (пошук виконується за ключовими словами). Якщо у вас залишилися питання щодо позиції показу або ви хотіли б її змінити, перейдіть на спеціальну форму.
замовлення не оплачено
Покази оголошень почнуться тільки після оплати рекламної кампанії. Якщо ви оплачували замовлення через банк чи інтернет-банкінг, показ оголошень почнеться, щойно платіж надійде на розрахунковий рахунок Яндекса. Відомості про оплату перевіряються кожні три години за допомогою системи онлайн-виписки.
час і регіон показу оголошення не збігаються з налаштуваннями часу і регіону в браузері
Можливо, поточний час або день тижня не відповідають часу показу оголошень вашої кампанії. Регіон, встановлений у вашому браузері, також повинен збігатися з регіоном показу оголошення.

Докладну інформацію наведено у розділі Чому мої оголошення не показуються?

Якщо зазначені причини не підходять для вашої ситуації, повідомте нам про це за телефонами: 0 (48) 737-44-10, дод. 2890, 0 (44) 586-41-48, дод. 2890, 0 (800) 60-48-61, дод. 2890 (дзвінок зі стаціонарних телефонів України безкоштовний). Це допоможе оперативно розібратися з проблемою.

Ви також можете написати нам через форму зворотного зв'язку.

Описані вище причини не підходять до моєї ситуації

Порада. Якщо оголошення не пройшло модерацію, ви можете дізнатися причини відхилення, перейшовши за посиланням Як виправити? у відхиленому оголошенні. Питання про модерацію ви можете поставити за допомогою форми.