Запущено API Live — перший у своєму роді API Яндекс.Директа, що регулярно оновлюється

Відбувся реліз нового різновиду програмного інтерфейсу сервісу Яндекс.Директ — API Live. Його принципова відмінність від номерних API полягає в регулярності оновлень: тоді як стандартні версії випускаються лише кілька разів на рік і після випуску залишаються незмінними, версія Live буде оновлюватися значно частіше, постійно скорочуючи відкрив від веб-інтерфейсу Директа за кількістю доступних функцій.

API Live створено на основі останньої стабільної версії API та призначено для оперативного відстежування нових можливостей Яндекс.Директа і швидкої адаптації до них. Наприклад, в API Live 4 вже додано можливість роздільного керування ставками для показів на сторінках результатів пошуку і в рекламній мережі Яндекса, гнучкий часовий таргетинг та інші новинки Директа.

«Жива» версія API дозволяє мінімізувати час між появою функцій у Директі та впровадженням їх підтримки у програмний інтерфейс. Нововведення орієнтовані на досвідчених користувачів, які бажають використовувати всі доступні функції Директа прямо зараз і готові самостійно займатися адаптацією свого програмного забезпечення. Усі оновлення тестуються на зворотну сумісність і в переважній більшості випадків клієнтська програма, написана для останньої стабільної версії, також працюватиме і в API Live.

Зміни у версію Live вносяться без попереднього повідомлення клієнтів. Про них можна дізнатися з новинної розсилки — якщо ви на неї ще не підписані, зробити це можна на головній сторінці сайту API Директа.

Про інші відмінності Live 4 від уже знайомого користувачам API четвертої версії та про рекомендації, що підвищують адаптивність клієнтських програм, можна дізнатися з документації API.