Вийшов Директ Командер 2.2

Вийшла чергова нова версія Директ Командера — спеціальної програми для керування рекламними кампаніями в Яндекс.Директі.

Основні зміни в програмі торкнулися зручності роботи з даними:

Також Командер поповнився новою функціональністю:

  • Оголошення, в якому перевищена максимально допустима сумарна довжина ключових фраз, можна одним кліком розбити на декілька однакових оголошень, розподіливши ключові фрази між ними.

  • Спеціальна кнопка на панелі інструментів дозволяє дізнатися поточний залишок балів, що обмежує кількість операцій на добу.

  • Єдині мінус-слова на оголошення можна зазначити в параметрах оголошення

  • Як і у веб-інтерфейсі, в Директ Командері тепер доступні всі нові стратегії показу у пошуку і в РМЯ, а також гнучкий тимчасовий таргетинг з почасовим коригуванням ціни кліка.

  • Для кожної кампанії відображається час останнього отримання даних із сервера Яндекс.Директа.

Частину нововведень реалізовано завдяки активній участі користувачів програми. Ми продовжуємо розвивати, покращувати і прискорювати роботу Директ Командера та, як і раніше, чекаємо ваших коментарів, пропозицій та повідомлень про помилки за адресою commander@direct.yandex.ru.

Нова версія Директ Командера доступна для завантаження на сайтіhttp://direct.yandex.ua/commander. Тут також можна знайти оновлену документацію з описом усіх нових функцій.