Вийшла нова версія Директ Командера 2.3

Зустрічайте нову версію Директ Командера 2.3 з однією із найбажаніших функцій — «Undo». Тепер користувачі можуть скасовувати останні дії та зміни. Для цього у верхній частині вікна програми з'явилися кнопки «Скасувати» і «Повторити». Нова функціональність доступна також за комбінацією клавіш Ctrl+Z / Ctrl+Y (на комп'ютерах із Mac OS: Cmd+Z / Cmd+Shift+Z).

До речі, 13 жовтня Директ Командеру виповнився 1 рік. За цей час ми спільними зусиллями багато чого додали в програму: інструмент імпорту та експорту будь-яких даних у різних форматах, «Майстер цін», що призначений для вибірки фраз користувачів, цілу низку налаштувань інтерфейсу, редактори масової зміни параметрів кампаній і статусів оголошень, оновлений фільтр і багато іншого. У цілому, Командер за рік став відчутно швидшим і зручнішим. Ми щиро вважаємо користувачів Командера безпосередніми учасниками процесу розробки, й тому вітаємо вас усіх із річницею!

Нова версія Директ Командера доступна для завантаження на сайтіhttp://direct.yandex.ua/commander. Як і раніше, чекаємо на ваші коментарі, пропозиції і повідомлення про проблеми за адресою commander@direct.yandex.ru.