З 1 грудня в Яндекс.Директі зміниться мінімальна ціна кліка у гривнях

Мінімальне замовлення на розміщення становитиме 67,5 гривень, а мінімальна ціна за клік — 6,75 копійок. При цьому мінімальна ціна за клік і крок торгів в умовних одиницях залишаться незмінними.

Тривалий час ми підтримували фіксовану ціну кліка у валютах країн присутності, орієнтуючись на стабільний економічний стан і невеликі коливання курсів валют центральних банків. Зараз різниця поточного курсу гривні та курсу, який ми враховували під час призначення дійсної мінімальної ціни, потребує коригування.

Ми плануємо регулярно проводити актуалізацію мінімальної ціни кліка в усіх валютах країн, де є Яндекс, щоб синхронізувати власну цінову політику з економічною ситуацією в цих країнах і підтримувати рівні стартові можливості участі в аукціоні для всіх рекламодавців.

Увага.
  • Фінансова інформація щодо здійсненої раніше оплати не перераховуватиметься та залишиться доступною для перегляду в інтерфейсі.
  • Оплата за дійсними рахунками, виставленими до 1 грудня, буде зарахована з урахуванням попередньої мінімальної ціни кліка.
  • Погашення за постоплатними рахунками здійснюватиметься на умовах, що діють у момент їх формування.
  • Пороги надання знижок на контекстну рекламу будуть перераховані відповідно до зміни мінімальної ціни кліка.