Директ Командер 2.7 із Майстром зображень і генератором словосполучень

Зустрічайте нову версію Директ Командера 2.7.

Ключовими особливостями оновленої версії стали:

Робота із зображеннями

На вкладці «Оголошення» з'явився Майстер зображень – інструмент для масового редагування зображень у рекламних кампаніях. З його допомогою можна змінювати, завантажувати, вивантажувати та видаляти зображення для показів на тематичних майданчиках РМЯ. Крім цього, у табличне відображення оголошень додано стовпець «Зображення» з іменем зображення, а в «показовому» вигляді можна бачити самі зображення оголошень.

Також Директ Командер підтримує імпорт оголошень через XLS із зазначенням посилань на зображення (зручно для інтернет-магазинів із вже готовою базою зображень). Для цього потрібно імпортувати в програму файл у стандартному форматі Директа.

Додавання нових фраз списком і генерація словосполучень

Тепер після натиснення на кнопку «Додати ключову фразу» відкривається вікно з полем введення, куди можна вставляти нові фрази списком або генерувати словосполучення за допомогою операторів ( ) і |.

Нові способи роботи із «зірочками»

З'явилася можливість швидко скасувати вибрані об'єкти — комбінацією Ctrl+M або через контекстне меню. Зірочки підвищують зручність подальшої роботи лише з потрібними об'єктами (кампаніями, оголошеннями, фразами). Наприклад, можна одним кліком відобразити в таблиці лише позначені елементи. Для цього треба у фільтрі під таблицею натиснути на кнопку із «зірочкою».

Крім цього, Командер став стабільнішим і продуктивнішим. Нова версія Директ Командера доступна для завантаження на сайті direct.yandex.ua/commander/.

Як і раніше, чекаємо на ваші коментарі, пропозиції та повідомлення про проблеми за адресою commander@direct.yandex.ru.