Директ Командер 2.8 опанував три мови і пропонує нові функції

Директ Командер зробив великий крок назустріч зарубіжним рекламодавцям — відсьогодні він доступний англійською, українською і турецькою мовами. Досить вибрати потрібну мову внизу сторінки http://direct.yandex.ua/commander і завантажити файл встановлення.

Повний переклад документації з'явиться на сайті найближчим часом.

Крім того, у програми оновився інтерфейс і з'явилося одразу кілька важливих доповнень:

  • Групи оголошень

    Безпосередньо до сьогоднішнього запуску груп оголошень у Директ Командері з'явилася однойменна вкладка для налаштування параметрів групи: назви, геотаргетингу та єдиних мінус-слів. Оголошення і ключові фрази вибраної групи відображаються на наступній панелі на вкладках «Оголошення» та «Фрази». Фрази, як і геотаргетинг, тепер налаштовуються для групи в цілому, а не для окремих оголошень у ній.

  • Майстер візиток

    Цей інструмент для масового редагування замінив в інтерфейсі окремі вкладки з візитками. У Майстрові візиток можна створити нову візитку або вибрати як шаблон одну з наявних. Майстер візиток можна викликати на вкладці «Оголошення» подвійним клацанням у полі «Візитка» або за допомогою контекстного меню вибраних оголошень.

  • Візитка для нових оголошень

    На вкладці налаштувань кампанії тепер можна вибрати одну з наявних візиток, яка автоматично копіюватиметься у створювані оголошення. Це налаштування прийшло на заміну єдиної візитки.