Директ Командер 2.9: новий реліз — нові можливості

Відсьогодні вам доступна свіжа версія Командера. Ми додали до неї кілька зручних дрібниць і можливість роботи з усіма новими інструментами Директа.

Що нового:

 • Розширені фільтри для кожної колонки

  За їх допомогою ви можете фільтрувати кампанії, групи, оголошення та фрази, застосовуючи складні умови за будь-яким параметром.

  Щоб відкрити розширені фільтри, потрібно натиснути на іконку лійки під відповідною таблицею.

 • Поліпшені навігаційні посилання

  Тепер через блок навігаційних посилань можна перейти до безлічі батьківських елементів.

  Наприклад, виділивши всі групи кампанії і потім вибравши потрібні фрази – можна перейти до тих груп, які містять вибрані фрази. Для цього потрібно натиснути на відповідне посилання у блоці навігаційних посилань над таблицею.

 • Розширений набір швидких посилань

  До оголошень можна додати від 1 до 4 швидких посиланя.

 • Єдині мінус-слова у XLS і CSV

  У XLS і CSV-файлах для завантаження та вивантаження даних з’явилися додаткові поля: рядок «мінус-слова на кампанію» та рядок «мінус-слова на оголошення/групу».

  Необов’язково зазначати мінус-слова для кожної фрази конкретного оголошення достатньо написати їх лише один раз. Докладніше про формат.

 • Стратегія «Середня ціна конверсії»

  Налаштовувати нову стратегію для автоматичного керування кампаніями «Середня ціна конверсії» тепер можна і в нашій програмі.

 • Налаштування програми

  У Командері з’явилося вікно із загальними налаштуваннями роботи програми.

  Зараз доступні дві опції: увімкнення/вимкнення резервного копіювання та налаштування папки для зберігання даних. З часом кількість налаштувань збільшуватиметься для забезпечення гнучкості та зручності роботи.

Оновлення Командера доступне за посиланнями:

Windows

Mac