Зміна статусів вимкнених фраз

Ми збираємось усунути в Директі застарілі статуси ключових фраз — «вимкнені » та « вимкнені на пошуку », щоб вони не заважали вам в інтерфейсі. Кілька років тому ці статуси було присвоєно фразам відповідно до Правил показу, чинними на той момент.

Ми запланували відразу кілька змін:

1. Видалення фраз зі статусом«вимкнені» — прибираємо зайве

Неробочі ключові слова, покази за якими вже кілька років вимкнено на всіх майданчиках за низький CTR, через місяць автоматично буде видалено з кампанії. При цьому вся статистика за ними збережеться і буде доступна для вас у будь-який момент.

Нагадаємо, що CTR таких фраз був менше 0,5 %. Це сигнал, що ключові слова неефективні та їх варто замінити точнішими.

2. Сортування фраз зі статусом«вимкнені на пошуку» — повертаємо потрібне

У вашій рекламній кампанії можуть траплятися фрази, покази за якими через низький CTR було вимкнено тільки на пошуку, але тривають на тематичних майданчиках Рекламної мережі Яндекса.

Якщо такі фрази важливі для вирішення ваших завдань, ви можете знову увімкнути покази за ними на всіх майданчиках. Для цього ми додали на сторінку «Мої кампанії» спеціальну опцію —«Відновити фрази на пошуку».

Якщо ви вирішите поки не використовувати фрази, вимкнені на пошуку, через місяць вони отримають статус« призупинені ». Кожне з ключових слів із таким статусом ви зможете повернути до показів на всіх майданчиках, коли забажаєте. Але для початку ми рекомендуємо вам проаналізувати, наскільки вони корисні та чи дійсно приводять клієнтів.

Увага. Якщо ви підключили стратегію «Незалежне керування для різних типів майданчиків» і вимкнули покази на пошуку самостійно, призупинення фраз не відбудеться. Вони й надалі показуватимуться на тематичних майданчиках РМЯ. У рамках цієї стратегії в разі ввімкнення показів на пошуку всі фрази в кампанії автоматично стануть активними і там.

Будь ласка, зверніть увагу на відповідні зміни у Правилах показу.

Питання про усі припустимі зміни ви можете поставити своєму менеджеру в Яндексі або фахівцямслужби підтримки.